Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Dokonalá vrata a brány? Víme, kdo je vyrábí!

Plánujete rekonstrukci garáže a „zasekli“ jste se u výběru garážových vrat? Dejte si na něm záležet, protože právě vrata patří mezi nejdůležitější prvky, na kterých se nevyplácí šetřit. Vhodně zvolená garážová vrata dokáží zcela změnit charakter garáže a navíc vám přinést značnou úsporu za energie. Pokud je vaše garáž součástí obydlí, měli byste vrata vybírat o to pečlivěji. Nechcete přece, aby objekt hyzdily nebo snad usnadnili vstup případným nezvaným návštěvníkům… Shrnuto a podtrženo, budete se muset zaměřit nejen na kvalitu technického provedení a snadnou manipulaci, ale i na design a bezpečnost. A právě tato kritéria splňují vrata, která vyrábí jeden z předních tuzemských výrobců, společnost LOMAX & Co spol s.r.o.

LOMAX je na trhu již od roku 1992 a za více než 20 let získal dostatek zkušeností na to, aby se zařadil mezi absolutní špičku. Vyrábí nejen garážová vrata, ale i posuvné brány, předokenní rolety a ploty.

Vyberte si vrata, která vaší garáži dokonale padnou

Pro garáže menších rozměrů jsou ideální rolovací vrata, které lze nainstalovat i bez jakýchkoliv stavebních úprav do již postavené garáže. Manipulace je možná prostřednictvím stahovací tyče nebo několika typů elektrických pohonů. Užitečné je zejména dálkové ovládání, která vám ušetří spoustu námahy i času, který byste strávili neustálým vystupováním a nastupováním do vozidla. Vybrat si můžete z několika variant lamel, včetně lamely s okénky nebo větrací lamely. Díky obrovskému výběru barev a dřevěných dekorů získáte nezaměnitelná vrata, která se stanou středem pozornosti. Disponujete-li větší garáží, nebraňte se variantě v podobě sekčních nebo posuvných vrat. Promyšlená konstrukce, přerušené tepelné mosty a pestrá paleta panelů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Obě alternativy vynikají skvělými izolačními vlastnostmi a udrží v interiéru ideální klima.

Vraty to nekončí, nezapomínejte ani na bránu

Budete-li po rekonstrukci garáže pokračovat v dalších úpravách, zpozorněte i nad nabídkou bran. LOMAX vyrábí kompletní plotové sestavy, jejichž dominantou jsou posuvné brány a branky v klasickém, moderním i historickém provedení. Konstrukce je před nástřikem zvolené barvy pozinkována, díky čemuž je zaručena velmi dlouhá životnost. Brány LOMAX vypadají i po mnoha letech jako nové a to i bez nutnosti jakékoliv údržby.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, vždy si můžete být jistí, že vrata a brány LOMAX předčí vaše očekávání. Vysoce kvalitní pohony bran zaručí snadnou manipulaci a bezporuchový provoz i v případě velmi častého užívání. Každé realizaci přechází důkladná konzultace s technikem, příprava nákresů a elektroinstalace. Nechcete-li se prozatím zbavit své stávající brány, nevadí, LOMAX dodává pohony bran i samostatně. Detailní informace a kompletní nabídku produktů najdete na webu lomax.cz.