Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dokonalá vrata a brány? Víme, kdo je vyrábí!

Plánujete rekonstrukci garáže a „zasekli“ jste se u výběru garážových vrat? Dejte si na něm záležet, protože právě vrata patří mezi nejdůležitější prvky, na kterých se nevyplácí šetřit. Vhodně zvolená garážová vrata dokáží zcela změnit charakter garáže a navíc vám přinést značnou úsporu za energie. Pokud je vaše garáž součástí obydlí, měli byste vrata vybírat o to pečlivěji. Nechcete přece, aby objekt hyzdily nebo snad usnadnili vstup případným nezvaným návštěvníkům… Shrnuto a podtrženo, budete se muset zaměřit nejen na kvalitu technického provedení a snadnou manipulaci, ale i na design a bezpečnost. A právě tato kritéria splňují vrata, která vyrábí jeden z předních tuzemských výrobců, společnost LOMAX & Co spol s.r.o.

LOMAX je na trhu již od roku 1992 a za více než 20 let získal dostatek zkušeností na to, aby se zařadil mezi absolutní špičku. Vyrábí nejen garážová vrata, ale i posuvné brány, předokenní rolety a ploty.

Vyberte si vrata, která vaší garáži dokonale padnou

Pro garáže menších rozměrů jsou ideální rolovací vrata, které lze nainstalovat i bez jakýchkoliv stavebních úprav do již postavené garáže. Manipulace je možná prostřednictvím stahovací tyče nebo několika typů elektrických pohonů. Užitečné je zejména dálkové ovládání, která vám ušetří spoustu námahy i času, který byste strávili neustálým vystupováním a nastupováním do vozidla. Vybrat si můžete z několika variant lamel, včetně lamely s okénky nebo větrací lamely. Díky obrovskému výběru barev a dřevěných dekorů získáte nezaměnitelná vrata, která se stanou středem pozornosti. Disponujete-li větší garáží, nebraňte se variantě v podobě sekčních nebo posuvných vrat. Promyšlená konstrukce, přerušené tepelné mosty a pestrá paleta panelů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Obě alternativy vynikají skvělými izolačními vlastnostmi a udrží v interiéru ideální klima.

Vraty to nekončí, nezapomínejte ani na bránu

Budete-li po rekonstrukci garáže pokračovat v dalších úpravách, zpozorněte i nad nabídkou bran. LOMAX vyrábí kompletní plotové sestavy, jejichž dominantou jsou posuvné brány a branky v klasickém, moderním i historickém provedení. Konstrukce je před nástřikem zvolené barvy pozinkována, díky čemuž je zaručena velmi dlouhá životnost. Brány LOMAX vypadají i po mnoha letech jako nové a to i bez nutnosti jakékoliv údržby.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, vždy si můžete být jistí, že vrata a brány LOMAX předčí vaše očekávání. Vysoce kvalitní pohony bran zaručí snadnou manipulaci a bezporuchový provoz i v případě velmi častého užívání. Každé realizaci přechází důkladná konzultace s technikem, příprava nákresů a elektroinstalace. Nechcete-li se prozatím zbavit své stávající brány, nevadí, LOMAX dodává pohony bran i samostatně. Detailní informace a kompletní nabídku produktů najdete na webu lomax.cz.