Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Chystáte se zateplovat? Zvažte foukané izolace

Časem se každá starší stavba dočká rekonstrukce. Většinou je její součástí také zateplení, a to jak obvodových zdí, tak krovů a střech. Pokud bojujete s nepřístupným prostorem, hledáte ekologický a zároveň odolný materiál, který vydrží desítky let, zkuste se poohlédnout po foukané izolaci.

Foukaná izolace – ceník

Nejen vlastnosti, ale i cena je pro mnohé stavitele či majitele rekonstruovaných objektů důležitá. Ne každý rozpočet je neomezený, a tak je potřeba nabídky bedlivě projít a najít takovou, která bude mít nejlepší poměr výkonu vůči ceně. A právě tady může zaujmout foukaná izolace. Ceník je ve vztahu k vlastnostem velice příznivý.

V průměru se cena včetně aplikace izolace pohybuje od 900 do 1500,- za m³ při volném foukání. Při foukání do dutin je o něco vyšší, průměr se zvedá od 1300 do 2500,- za m³. Konečná kalkulace je závislá od velikosti izolovaného prostoru a použitého materiálu. U foukané izolace se však výrazně zkracuje doba aplikace a není kvůli ní nutné přerušit provoz či užívání objektu.

Foukaná minerální izolace

Minerální izolace jsou vynikajícím novodobým řešením prakticky pro jakýkoliv objekt. Díky minerální vlně, ze které je vyrobená je skvělým tepelným a zvukovým izolantem, který navíc zabraňuje absorbování vlhkosti, čímž získává vysokou odolnost vůči hnilobě a plísním. Dalším důležitým parametrem je bezpečnost. Minerální vlna je nehořlavá i bez samozhášecích příměsí. Odolá teplotám nad 450 stupňů a při tisících stupních trvá víc než 120 minut, než by se začala tavit. Pro dřevěné nosníky domů je tak ideální ochranou.

Foukaná celulózová izolace

Celulózová izolace představuje další výborný ekologický způsob izolace domu nebo budovy. Díky svým vlastnostem dokonale izoluje tepelné mosty a nedostatečně izolované prostory. Izolace na bázi celulózy je zdravotně nezávadná a příjemná na dotek. Má vynikající vlastnosti a dlouhou životnost, odolá nájezdu hlodavců, hmyzu, poradí si s plísní i vlhkostí.

Pokud byste se chtěli o foukané izolaci dozvědět víc, neváhejte kontaktovat prodejce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *