STEELMONTAGE: Montované haly slouží jako skladiště i sportoviště

STEELMONTAGE: Montované haly slouží jako skladiště i sportoviště

Potřebujete novou halu, sklad nebo snad hangár? Máte na výběr mezi vlastní stavbou, pronájmem již postavené budovy, ale také pořízením montované haly, která představuje ekonomické a zároveň praktické řešení. Chcete-li se vyhnout vysokým investicím, aniž byste se museli uchýlit k jakýmkoliv kompromisům, vsaďte na konstrukční systémy od moderní stavební společnosti STEELMOTNAGE, s.r.o. Tým odborníku bedlivě sleduje aktuální trendy a využívá inovativní stavební systémy. Česká firma nabízí komplexní služby od projekční přípravy po dodávku a montáž haly. Samozřejmostí je i realizace souvisejících stavebních prací, inženýrská činnost a poradenství.

Základní výhody montovaných systémů STEELMONTAGE

Montované haly jsou prostorově variabilní. Samonosné konstrukční systémy nevyžadují vnitřní konstrukční prvky a vnitřní prostor je využit naplno. Výstavba je rychlá - například halu o výměře 1.000 m2 postavenou na systému šroubovaných segmentů budete mít k dispozici do 14 dní. Zvolíte-li systém ocelových lamel, bude délka montáže o polovinu kratší. Oba typy konstrukčních systémů mají nízkou hmotnost a tedy i nároky na zakládání. Cena je příznivá a systém lze kombinovat s konvekčními stavebními systémy.

Využití montovaných hal v praxi

Buďme však trochu konkrétnější. V úvodu jsme zmínili jen hrstku využití montovaných hal. V praxi se tyto konstrukční systémy uplatňují jako:

Ať už vaše volba padne na kterýkoliv specifický typ provedení, spolehněte se na plně funkční řešení, které se vyrovná a v mnoha ohledech předčí jiné konstrukční systémy. V případě hospodářské haly hraje roli dlouhodobá životnost materiálů a jejich odolnost vůči agresivnímu prostředí. Sportoviště jsou navržena tak, aby nosná konstrukce nezasahovala do sportovišť. Návrh průmyslové haly probíhá s ohledem na požadované mikroklimatické podmínky při výrobním procesu s vlivem technologie výroby a rozmístění strojů.

Chcete-li se o montovaných systémech dozvědět další informace, pokračujte na www.steelmontage.cz.

Publikováno: 28. 06. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: montované haly