Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

STEELMONTAGE: Montované haly slouží jako skladiště i sportoviště

Potřebujete novou halu, sklad nebo snad hangár? Máte na výběr mezi vlastní stavbou, pronájmem již postavené budovy, ale také pořízením montované haly, která představuje ekonomické a zároveň praktické řešení. Chcete-li se vyhnout vysokým investicím, aniž byste se museli uchýlit k jakýmkoliv kompromisům, vsaďte na konstrukční systémy od moderní stavební společnosti STEELMOTNAGE, s.r.o. Tým odborníku bedlivě sleduje aktuální trendy a využívá inovativní stavební systémy. Česká firma nabízí komplexní služby od projekční přípravy po dodávku a montáž haly. Samozřejmostí je i realizace souvisejících stavebních prací, inženýrská činnost a poradenství.

Základní výhody montovaných systémů STEELMONTAGE

Montované haly jsou prostorově variabilní. Samonosné konstrukční systémy nevyžadují vnitřní konstrukční prvky a vnitřní prostor je využit naplno. Výstavba je rychlá – například halu o výměře 1.000 m2 postavenou na systému šroubovaných segmentů budete mít k dispozici do 14 dní. Zvolíte-li systém ocelových lamel, bude délka montáže o polovinu kratší. Oba typy konstrukčních systémů mají nízkou hmotnost a tedy i nároky na zakládání. Cena je příznivá a systém lze kombinovat s konvekčními stavebními systémy.

Využití montovaných hal v praxi

Buďme však trochu konkrétnější. V úvodu jsme zmínili jen hrstku využití montovaných hal. V praxi se tyto konstrukční systémy uplatňují jako:

Ať už vaše volba padne na kterýkoliv specifický typ provedení, spolehněte se na plně funkční řešení, které se vyrovná a v mnoha ohledech předčí jiné konstrukční systémy. V případě hospodářské haly hraje roli dlouhodobá životnost materiálů a jejich odolnost vůči agresivnímu prostředí. Sportoviště jsou navržena tak, aby nosná konstrukce nezasahovala do sportovišť. Návrh průmyslové haly probíhá s ohledem na požadované mikroklimatické podmínky při výrobním procesu s vlivem technologie výroby a rozmístění strojů.

Chcete-li se o montovaných systémech dozvědět další informace, pokračujte na www.steelmontage.cz.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *