Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Prvek, který dodá interiéru na eleganci? Designová lampa!

Čím dodat místnosti pověstný glanc? Nevšední výmalbou nebo snad zajímavým nábytkem? Světlo je základem všeho a v interiéru hraje prim, dokonalé svítidlo upoutá na první pohled oproti nábytku nebo koberci a snadno tak může být výtečným doplňkem moderní domácnosti. To je také důvod, proč se do tuzemských domovů navrací křišťál a broušené sklo, v případě společnosti Artglass jde o designové výrobky, které si může dovolit úplně každý. Hra barev a světla může začít!

Výroba na přání

Dříve udivovaly podhledy a bodovky, které nesměly chybět po žádné rekonstrukci. V dnešní době už asijský dovoz ustupuje tuzemským výrobkům, které nabízejí mnohem víc – spojení tradice a originality, kvalitu a výtečné zpracování. Co víc si přát? U severočeské společnosti Artglass zákazníkům přání plní, jako jedni z mála jsou schopni vyrobit lustr nebo lampu na míru. Jablonecká firma navazuje na tradici broušeného skla a křišťálu, která je v regionu dlouhá více než tři sta let. A je to znát.

Luxusní designové lampy

Artglass vyniká výrobou křišťálových lustrů včetně takzvaných tereziánských, které nacházejí inspiraci v baroku a jejich vznešenost je obdivována na zámcích, v koncertních sálech nebo v pětihvězdičkových hotelech. Křišťál, broušené nebo leštěné sklo a kov hrají roli též u výroby designových lamp, které vycházejí z návrhů vlastní designérské dílny. Mladí a perspektivní umělci spolu se skláři vytvářejí jedinečné výrobky, které mohou ozdobit interiér každé domácnosti.

Nástěnná svítidla i stolní lampy

V rámci designových kolekcí se nabízejí svítidla i skleněné instalace s externím osvětlením, které přinášejí nikdy nekončící krásu, navíc v každém interiéru vynikne jedinečnost instalace jiným způsobem. Kromě zajímavých instalací jsou v katalogu výrobků rovněž nástěnná a stropní svítidla a designové stojací lampy, které se vhodně doplňují s těmi stolními. V jablonecké společnosti nadto vznikají všechny výrobky od píky, od prvního nákresu až po finální výrobek zabalený v krabici.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *