Prvek, který dodá interiéru na eleganci? Designová lampa!

Prvek, který dodá interiéru na eleganci? Designová lampa!

Čím dodat místnosti pověstný glanc? Nevšední výmalbou nebo snad zajímavým nábytkem? Světlo je základem všeho a v interiéru hraje prim, dokonalé svítidlo upoutá na první pohled oproti nábytku nebo koberci a snadno tak může být výtečným doplňkem moderní domácnosti. To je také důvod, proč se do tuzemských domovů navrací křišťál a broušené sklo, v případě společnosti Artglass jde o designové výrobky, které si může dovolit úplně každý. Hra barev a světla může začít!

Výroba na přání

Dříve udivovaly podhledy a bodovky, které nesměly chybět po žádné rekonstrukci. V dnešní době už asijský dovoz ustupuje tuzemským výrobkům, které nabízejí mnohem víc – spojení tradice a originality, kvalitu a výtečné zpracování. Co víc si přát? U severočeské společnosti Artglass zákazníkům přání plní, jako jedni z mála jsou schopni vyrobit lustr nebo lampu na míru. Jablonecká firma navazuje na tradici broušeného skla a křišťálu, která je v regionu dlouhá více než tři sta let. A je to znát.

Luxusní designové lampy

Artglass vyniká výrobou křišťálových lustrů včetně takzvaných tereziánských, které nacházejí inspiraci v baroku a jejich vznešenost je obdivována na zámcích, v koncertních sálech nebo v pětihvězdičkových hotelech. Křišťál, broušené nebo leštěné sklo a kov hrají roli též u výroby designových lamp, které vycházejí z návrhů vlastní designérské dílny. Mladí a perspektivní umělci spolu se skláři vytvářejí jedinečné výrobky, které mohou ozdobit interiér každé domácnosti.

Nástěnná svítidla i stolní lampy

V rámci designových kolekcí se nabízejí svítidla i skleněné instalace s externím osvětlením, které přinášejí nikdy nekončící krásu, navíc v každém interiéru vynikne jedinečnost instalace jiným způsobem. Kromě zajímavých instalací jsou v katalogu výrobků rovněž nástěnná a stropní svítidla a designové stojací lampy, které se vhodně doplňují s těmi stolními. V jablonecké společnosti nadto vznikají všechny výrobky od píky, od prvního nákresu až po finální výrobek zabalený v krabici.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam