DJ Mekki Martin: Brněnský rezident, který dělá electro house světového formátu

DJ Mekki Martin: Brněnský rezident, který dělá electro house světového formátu

Milujete párties a nenecháte si ujít jedinou příležitost, kdy si můžete pořádně zapařit? Pokud vám imponuje taneční muzika, konkrétně electro house, zřejmě vám neunikla přítomnost mladé brněnské hvězdy jménem DJ Mekki Martin. Anebo ano? V tom případě se pohodlně usaďte, protože produkce rezidenta známého Tabarin Clubu rozhodně stojí za to. Prozradíme, proč byste měli Mekkiho bedlivě sledovat.

Mekki se věnuje produkci od útlého věku

DJ Mekki Martin není tuctový DJ, ale výrazná osobnost české electro house scény. Jeho osobitá produkce vás stoprocentně zvedne ze židle! Hudba je jeho život a začal se jí aktivně věnovat již v osmi letech. Zanechal sportování, usedl za mixážní pult a sedí za ním dodnes. A především díky němu se brněnský Tabarin Club umístil v prestižním žebříčku DJ Mag's Top 100 Clubs. Mekki v klubu pravidelně hraje a navíc se podílí na organizaci akcí a vybírá kvalitní DJs, kteří v Tabarin Clubu hostují.

Kde si Mekki zahrál? Na Ibize i v USA!

O talentu DJ Mekki Martina nemůže být pochyb. Důkazem budiž hostování ve známých zahraničních klubech. Zahrál si ve Švédsku, Rakousku, Španělsku i v zámoří. V USA účinkoval na Welcome 2 Miami party na známé Nikki Beach. Společně s Rogerem Sanchezem a dalšími populárními DJs tamním příznivcům electro housu ukázal, že i v České republice může vzniknout talent světového formátu. Zdaleka nejvíce si ale Mekki zamiloval Ibizu – samozvanou Mekku parties. Chcete-li si vytříbenou produkci DJ Mekkiho Martina poslechnout naživo, mrkněte se na plánované akce v rozpisu na www.mekkimartin.com. Najdete je v sekci „schedule“. A sháníte-li top DJ do svého klubu, kontaktujte Mekkiho přes online booking.

Sledujte Mekkiho YouTube kanál

Na webu si můžete zakoupit některý z Mekkiho mixů (k dispozici je kompletní diskografie), ale za zmínku stojí také vlastní kanál na YouTube. Nebudete-li mít v nejbližší době čas na návštěvu Tabarin Clubu nebo jiné akce, které se bude brněnský DJ účastnit, pusťte si jeho electro housové pecky alespoň tam.

Publikováno: 23. 12. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: dj mekki martin