Jak na pěkné nehty?

Jak na pěkné nehty?

Módní trendy přichází a zase odchází. Některé však zůstávají a patří mezi ně také umělé nehty. Nebo snad máte za to, že jde o výstřelek, který je v kurzu několik posledních let? Pak vás zřejmě překvapí, že první umělé nehty nosily již čínské ženy někdy v období dynastie Ming. Neméně populární byly také v 19. století v Řecku. Tehdy však měly podobu skořápek pistáciových oříšků. Nutno dodat, že je nosily dobře situované ženy. Dnešní umělé nehty samozřejmě vypadají „trochu“ jinak, ale dámy na ně stále nedají dopustit. Pro koho jsou akrylové či gelové nehty vhodné? V podstatě pro každého, kdo není spokojený se svými přírodními nehty. Ať už je vašim motivem nezdravý, nebo příliš všední vzhled, neodpírejte si tu možnost, mít krásné nehty, které podtrhnou vaši celkovou vizáž.

Jak si nalepit umělé nehty?

A jaké jsou vaše možnosti? Můžete se vydat do nehtového studia, kde vám odbornice vymodeluje nehty pomocí forem nebo tipů. Pokud však nemáte dost času (v salonu strávíte několik hodin) ani peněz, můžete si nehty vymodelovat i sama. Není to ani zdaleka tak náročné, jak jste si možná myslela. V každém případě se budete muset rozhodnout mezi nehtovými tipy a formami. Jaký je mezi nimi rozdíl? Nehtové formy se přichytávají pod nehet, poté se na ně aplikuje UV gel nebo akryl a ve finále se zbrousí do požadovaného tvaru. Jde o mnohem pracnější a časově náročnější metodu. Nehtové tipy jsou lehké plastové plátky, které po nalepení na konečky prstů prodlouží nehet. Jednoduše se přetřou gelem nebo akrylem a je to. Mají požadovaný tvar a není je třeba dále brousit. A co je nejlepší? Prodávají se v mnoha různých variantách, které se liší tvarem, velikostí a designem.

Přirozené, barevné i extravagantní

Rozhodnete-li se pro domácí modeláž, pak pravděpodobně sáhnete po nehtových tipech. Chcete-li, aby vaše nehty vypadaly maximálně přirozeně, doporučujeme mléčné, bílé nebo čiré tipy. Pokud však toužíte po něčem „extra“, vsaďte na designové libůstky v podobě tipů s orientálními vzory, metalickým povrchem a podobně. Je to jen na vás a vašem vkusu. Po nehtových tipech, jakožto i veškerém příslušenství, které budete k modeláži potřebovat, se můžete poohlédnout ve specializovném e-shopu www.magicnails.cz.

Publikováno: 18. 10. 2014

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: jak na pěkné nehty | nehtové tipy | umělé nehty