Předvánoční období je ideální čas pro návštěvu posilovny

Předvánoční období je ideální čas pro návštěvu posilovny

Za okny nám začalo sněžit, což je pro nás nejen důkazem blížících se vánočních svátků, ale zároveň impulsem k tomu, abychom se opět dostali do formy. Nevidíte souvislost? V tom případě si zkuste vzpomenout na loňské Vánoce. I váš stul se pravděpodobně prohýbal pod náporem všech těch dobrot, které k oslavám narození Ježíše Krista neodmyslitelně patří. Kapříky, salátky a další delikatesy si většina za nás nedokáže odpustit a to i přesto, že pak máme po zbytek roku co dělat, abychom shodili nadbytečná kila. A protože se ne nadarmo říká – kdo je připraven, není překvapen, měli bychom se do hubnutí a formování postavy pustit pěkně s předstihem. A vzhledem k tomu, že nám počasí k outdoorovým aktivitám příliš nepřeje, vydáme se do populárního pražského fitness centra Hammer Strength Fitness!

Neobyčejné fitko

Popularita „fitek“ je rok od roku větší a není divu, že přibývají nová. Vybrat si pro posilování to správné prostředí je stejně důležité, jako samotná technika cvičení a právě proto jsme se zaměřili na Hammer Strength Fitness. Tato posilovna Praha je moderním komplexem, na jehož ploše o 400m2 se rozprostírají unikátní posilovací stroje značky Hammer Strength a Life Fitness. Díky technologii Iso-Lateral můžete cvičit oběma končetinami naráz, případně zvlášť s různým zatížením. Na své si přijdou naprostí začátečníci i ostřílení vlci, kteří se bodybuildingem zabývají profesionálně.

Součástí posilovny je i kardio zóna s dvěma běhacími pásy, orbitreky a stacionárními koly. Svou nezdravě bílou kůži opálíte ve špičkovém solárním studiu se solárii Ergoline.

V Hammer Strength Fitness na cvičení nejste sami

Každý začátek je těžký a o posilování to platí dvojnásob. Ve fitness centru Hammer Strength Fitness na vás čekají odborní instruktoři, kteří vás naučí všechny důležité techniky. Zajímaví jsou zejména speciální programy, jako je funkční trénink, během kterého zapojíte všechny důležité svalové skupiny. Pro dámy je připraven speciální trénink pro ženy se sníženou cenou za osobního trenéra. Vůbec první trénink je zcela zdarma – můžete bez obav vyzkoušet, jestli vás cviční naplňuje a poté se rozhodnout, zda budete pokračovat. Tak na co ještě čekáte? Hurá do Hammer Strength Fitness!