Dlažba, díky které si užijete každý krok

Dlažba, díky které si užijete každý krok

Obklady a dlažba jsou nedílnou součástí každého moderního interiéru. Důvodů, proč jsme si tento stavební prvek tak oblíbili, je hned několik. Nejenže dobře vypadá, ale navíc je velmi praktický a snadno udržovatelný. Chystáte-li se na rekonstrukci vaší domácnosti či pokládku venkovní dlažby, neměla by vaší pozornosti uniknout nabídka společnosti Kerabel s.r.o., která nabízí vysoce kvalitní obklady a dlažbu od předních světových výrobců.

Kerabel - kvalitní keramické obklady a dlažba od předních výrobců

Kerabel působí již od roku 1992 a specializuje se nejen na obklady a dlažby, ale také sanitární vybavení a stavební chemii, bez které se při rekonstrukci neobejdete. Mezi obklady do kuchyně najdete prvky do každého typu interiéru - v klasickém, moderním, rustikálním i renesančním stylu. Pro fajnšmekry jsou určeny dlaždice od výrobce Original Style ve viktoriánském stylu, které skvěle poslouží k zachování původního charakteru budovy.

Neméně zajímavé kousky najdete i mezi obklady do koupelny. Kromě keramických obkladů od renomovaných italských dodavatelů můžete vybírat i mezi španělskými, portugalskými či anglickými výrobky. La Fabbrica, Bissaza, Refin nebo Ariostea jsou zárukou perfektního designového provedení a nejvyšší kvality. Keramická však může být nejen vnitřní, ale i venkovní dlažba, u které však musíte vyhodnotit parametry, jako je protiskluznost, nasákavost, tvrdost glazury, celková pevnost či mrazuvzdornost. V současné době se hojně využívá dlažba o tloušťce cca 2 cm tu lze volně ukládat do trávníku, štěrkové lože či na terče.

Aktuální nabídku produktů najdete na webu obklady-a-dlazba.cz. Nezapomeňte, že Kerabel poskytuje komplexní servis včetně odborného proadenství a nabízí možnost vizualizace, díky které bude vaše rozhodování mnohem jednodušší.

Publikováno: 13. 12. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dlažba | kerabel | mozaika | obklady | obklady a dlažba