Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dlažba, díky které si užijete každý krok

Obklady a dlažba jsou nedílnou součástí každého moderního interiéru. Důvodů, proč jsme si tento stavební prvek tak oblíbili, je hned několik. Nejenže dobře vypadá, ale navíc je velmi praktický a snadno udržovatelný. Chystáte-li se na rekonstrukci vaší domácnosti či pokládku venkovní dlažby, neměla by vaší pozornosti uniknout nabídka společnosti Kerabel s.r.o., která nabízí vysoce kvalitní obklady a dlažbu od předních světových výrobců.

Kerabel – kvalitní keramické obklady a dlažba od předních výrobců

Kerabel působí již od roku 1992 a specializuje se nejen na obklady a dlažby, ale také sanitární vybavení a stavební chemii, bez které se při rekonstrukci neobejdete. Mezi obklady do kuchyně najdete prvky do každého typu interiéru – v klasickém, moderním, rustikálním i renesančním stylu. Pro fajnšmekry jsou určeny dlaždice od výrobce Original Style ve viktoriánském stylu, které skvěle poslouží k zachování původního charakteru budovy.

Neméně zajímavé kousky najdete i mezi obklady do koupelny. Kromě keramických obkladů od renomovaných italských dodavatelů můžete vybírat i mezi španělskými, portugalskými či anglickými výrobky. La Fabbrica, Bissaza, Refin nebo Ariostea jsou zárukou perfektního designového provedení a nejvyšší kvality. Keramická však může být nejen vnitřní, ale i venkovní dlažba, u které však musíte vyhodnotit parametry, jako je protiskluznost, nasákavost, tvrdost glazury, celková pevnost či mrazuvzdornost. V současné době se hojně využívá dlažba o tloušťce cca 2 cm tu lze volně ukládat do trávníku, štěrkové lože či na terče.

Aktuální nabídku produktů najdete na webu obklady-a-dlazba.cz. Nezapomeňte, že Kerabel poskytuje komplexní servis včetně odborného proadenství a nabízí možnost vizualizace, díky které bude vaše rozhodování mnohem jednodušší.