Jaro se blíží. Jak se vypořádáte s intenzivními slunečními paprsky?

Jaro se blíží. Jak se vypořádáte s intenzivními slunečními paprsky?

S blížícím se jarem se většina z nás nemůže dočkat hřejivých slunečních paprsků. Ale jak už to tak bývá, člověk není nikdy stoprocentně spokojený a i přemíra sluníčka nás vyvádí z míry. Pokud vás doma dlouhodobě trápí ostré sluneční paprsky, napravte to. Pořiďte si moderní stínící techniku, která dovnitř propustí jen tolik světla, kolik si budete skutečně přát. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti a kdo vám s výběrem vhodného řešení pomůže.

Elegantní a přitom cenově dostupné

I s menším rozpočtem se dají dělat divy. Pro příznivce klasiky představují ideální řešení vnitřní žaluzie. Velmi levně získáte naprosto funkční systém, který umožní plynulou regulaci slunečních paprsků. A nejen to, žaluzie zajistí soukromí a ochrání vás před zvědavými zraky sousedů a kolemjdoucích. Pokud vás odrazuje představa nudy a unylosti, nechte si je vyrobit v atraktivní barevné kombinaci! Cenově dostupnou variantou mohou být i látkové rolety, které se vyrábí jako horizontální a vertikální. Poměrně populární jsou i tzv. japonské stěny a plisé žaluzie. Látkové stínící systémy jsou k mání v širokém spektru barev a vzorů. Některé lze ovládat pomocí dálkového ovládání.

Venkovní systémy šetří peníze za teplo

Další možnost zastínění nabízí venkovní rolety a žaluzie. Tento luxusně vyhlížející prvek umožňuje snadnou regulaci intenzity slunečního záření a zároveň chrání okna před mechanickým poškozením. Z hlediska úspory energie jsou zajímavé především venkovní rolety, které v zimě minimalizují tepelné ztráty a v průběhu teplejších měsíců naopak zabraňují přehřívání. Díky motorickému ovládání je manipulace snadná a pohodlná.

S výběrem vhodného systému vám poradí odborníci

Nevíte si rady a potřebujete odbornou radu od někoho kvalifikovaného? Obraťte se na společnost Profiflex, která se zabývá prodejem a montáží špičkových stínících systémů více než 20 let. Portoflio produktů a služeb zahrnuje také prodej a montáže sítí do oken, markýz, garážových vrat a souvisejícího sortimentu. Další informace a kontaktní údaje najdete na www.profiflex.cz.

Publikováno: 16. 02. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: stínící technika | venkovní žaluzie | vnitřní žaluzie