Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Dnešním dětem Tamagotchi moc neříká, ale za to důvěrně znají Poua

Pamatujete si ještě na populární elektronickou hračku Tamagoči, která nesměla chybět v žádné dětské kapse? Psal se rok 1997 a děti si ji zamilovaly. Šlo o malé domácí elektronické zvířátko, o které se musel jeho majitel náležitě starat. Tedy krmit, učit několik základních povelů, hrát si a čas od času ho vzít k veterináři. Když bylo o Tamagoči postaráno dobře, rostlo jako z vody. V opačném případě se jednoho dne na displeji objevil hrobeček a hra mohla začít znovu.

Tamagoči byl fenomén, ale bohužel ne dost velký na to, aby nakonec neupadl do polozapomnění. Dnes už není na seznamu dárků, které si děti přejí na Vánoce a většinou se o něm mluví jen v rámci nostalgických vzpomínek na doby dávno minulé. Dnešní generace dětí už ani pomalu neví, že něco jako Tamagoči existovalo… Věrně však znají Poua!

Víte, co je Tamagoči, ale netušíte, kdo, nebo co je Pou? V podstatě jde o moderní obdobu starého dobrého vajíčka, ale v provedení, které odpovídá možnostem současných technologií. Pou je neskutečně populární hra (momentálně ji hraje více než 10 milionů uživatelů), ve které se musíte starat o malého mimozemšťana. Princip je skutečně velmi podobný starému známému elektronickému vajíčku, ale díky modernímu grafickému kabátku a obrovskému množství funkcí dostává péče o virtuálního mazlíčka úplně jiný rozměr. Zahrát si ji můžete na smartphonech, ale již brzy bude Pou online i v prohlížeči.

S Pouem si můžete hrát, mžete ho oblékat a třeba mu nasadit brýle nebo klobouk. Je jen na vás, jak ho zabavíte a jakým směrem se bude vaše výchova ubírat. Budete-li se o něj starat opravdu svědomitě, získáte dostatek zlaťáků, které můžete proměnit za jídlo, pamlsky, hračky, doplňky nebo oblečení.

Na začátku Pou vypadá jako malá hrouda hlíny a je jen na vás, jakým způsobem se bude vyvíjet a jaká bude jeho konečná podoba. Chcete-li si zavzpomínat na své dětství, kdy jste bez Tamagoči neudělali ani krok, rozhodně byste si měli hru Pou alespoň vyzkoušet. Jakmile ji však jednou zapnete, neodtrhnete se od ní… Tak na co ještě čekáte? Stáhněte si Pou třeba hned!