3 tipy, jak zatočit s nudou v posteli

3 tipy, jak zatočit s nudou v posteli

Stereotyp se v dlouhodobých vztazích vkrádá nejenom do každodenního fungování partnerů, ale bohužel často i do společného lože. V případě, že se v intimní oblasti nedá mluvit ani o vášni ani o vynalézavosti, nemusí být všechno ztraceno. Odborníci se shodují, že vzájemná láska a vášeň se prohlubuje společně stráveným časem u nových zážitků. Dopřejte si je i v intimní oblasti! Co vše můžete vyzkoušet?

1. Zapojte další lidi

Asi nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak vyhnat nudu z ložnice, je zapojit do vašich společných hrátek další lidi. Můžete se jednoduše domluvit na přizvání třetího. Trojka je oblíbený zpestřením párů, kterým to v posteli neklape. Za vyzkoušení stojí i návštěva swingerspárty. Pokud se vám úplně nepozdává přímá soulož s jinými lidmi, jemnější formou mohou být erotické masáže. Zde si vyberete klasickou jemnou tantrickou masážnuru masáž nebo třeba masáž pro páry. Příjemně si ulevíte, zregenerujete, načerpáte novou sexuální energii a třeba se ještě přiučíte. Při zapojování jiných lidí do milostných hrátek však buďte obezřetní. Vždy se předem domluvte na jasných pravidlech, jaké chování jste a nejste ochotní akceptovat, a v žádném případě se nenechte partnerem umluvit na něco, co se vám příčí. Riskovali byste totiž rychlý rozpad vztahu.

2. Nová místa, nový styl

Pokud chcete intimní život ponechat pouze mezi vámi dvěma, vyzkoušejte změnu prostředí, která rychle rozbourá zažitý stereotyp. Pomoci vám může prodloužený víkend mimo město, exotická dovolená nebo třeba jen přesun z ložnice do kuchyně. Zaměřte se také na to, aby vaše hrátky nebyly předvídatelné. Dělat stále dokola stejné pohyby ve stejném pořadí totiž nikoho nebaví. Nezapomínejte na předehru a soustřeďte se spíše než na sebe na svého partnera.

3. Erotické pomůcky

Erotické hračky by měly být povinnou výbavou vašeho nočního stolku. V dnešní době je na výběr mnoho různých pomůcek, které vám dokáží velmi zpestřit milostný život. Nejsou to jen vibrátory všech druhů, barev a tvarů, ale také hračky, které si můžete užít oba. Stačí jen zapojit fantazii, zahodit ostych a vyzkoušet, jaké nové zážitky na vás společně čekají!

Publikováno: 24. 06. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam