Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Nová zelená úsporám Light: Šance na příspěvek na výměnu oken a dveří

Chystáte se rekonstruovat bydlení, ale schází vám finanční prostředky? Díky státní podpoře můžete získat nemalou částku na výměnu oken a dveří. Nová zelená úsporám Light je dotační program, jenž má pomoci starobním důchodcům, lidem pobírajícím invalidní důchod a příspěvek na bydlení zateplit jejich nemovitosti a zlepšit jejich vzhled. Program nabízí dotaci v hodnotě až 150 000 Kč, kterou lze použít například na nová plastová okna či plastové vstupní dveře – prvky, které vám pomůžou snížit náklady na energie.

Kdo může o dotaci NZÚ Light požádat?

Dotace mohou požádat vlastníci nebo spoluvlastníci nemovitostí, kteří splňují podmínky programu. Výměna oken zahrnuje výplně oken včetně balkonových dveří, a žadatelé mohou získat až 12 000 Kč na jeden kus výplně. Výměna vchodových dveří zahrnuje venkovní dveře mezi interiérem a exteriérem, a žadatelé mohou získat až 18 000 Kč na jeden kus výplně.

Podmínky pro udělení dotace jsou, že žadatel a všichni členové jeho domácnosti musí pobírat starobní důchod, invalidní důchod 3. stupně, nebo příspěvek na bydlení. Žádost o dotaci lze podat výhradně přes webové stránky systému AIS SFŽP ČR, a to před zahájením, v průběhu nebo po dokončení prací. K žádosti je třeba doložit fotodokumentaci, dokumenty prokazující vlastnictví účtu a čerpání důchodu nebo příspěvku na bydlení, odborný posudek navrhovaných opatření a zprávu o provedených opatřeních.

Spolehlivý dodavatel BARTOŠ CZ

S vyřízením dotace vám pomůže společnost BARTOŠ CZ, která je v programu Nová zelená úsporám Light zaregistrována jako specialista na Výměnu oken a dveří v oboru Stavební práce, zateplení, výstavba. Firma realizuje uznávané profilové systémy s 6 a 7 komorami (značky Deceuninck, Kömmerling) a nabízí kompletní servis ve Východních Čechách v oblastech Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Ohří, Hradec Králové a Pardubice.

Nová zelená úsporám Light je skvělou příležitostí pro důchodce a lidi pobírající příspěvek na bydlení, kteří chtějí snížit své náklady na energie a zlepšit vzhled své nemovitosti. Pokud splňujete podmínky programu, neváhejte podat žádost o dotaci dopřejte svému bydlení levná plastová okna či dveře bez zbytečných ústupků v kvalitě.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *