Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Dopřejte si dechberoucí ohňostroj nejen na Silvestra

Silvestra sice slavíme jen jednou za rok, což ale neznamená, že si pořádný ohňostroj nemůžeme dopřát i jindy. Naopak – příležitostí, ke kterým se zábavná pyrotechnika skvěle hodí, je víc než dost. Bývá nedílnou součástí každé významné společenské akce, ale stejně tak jí můžeme okořenit oslavu životního jubilea nebo výročí. Pokud vás v blízké budoucnosti podobná akce čeká, rozhodně ohňostroj zvažte. Buďte však maximálně obezřetní a rozhodně nekupujte pyrotechniku neznámého původu. Úspora několik a set nebo tisíc korun vás může v závěru přijít pěkně draho. Neradi bychom vás strašili, ale za nepěkná zranění, ke kterým dochází během manipulace s pyrotechnikou, často nemůže jen neopatrný uživatel, ale především nekvalitní výrobky.

Chcete-li, aby vaše oslava byla skutečně nezapomenutelným zážitkem, ovšem v dobrém slova smyslu, obraťte se na někoho, kdo nabízí skutečně kvalitní a prověřené výrobky. Jedním z předních specialistů na pyrotechniku, jakožto i realizaci ohňostrojů, je společnost TARRA pyrotechnik s.r.o., která se v oboru pohybuje již od roku 1993. V současné době nabízí přes 500 druhů vysoce kvalitní zábavní, ale i profesionální pyrotechniky I.-III. třídy, kterou dodává i do zahraničí. Sortiment zahrnuje jednoduchou pyrotechniku v podobě petard, fontán, římských, rotujících sluníček, dýmovnic a jiných kompaktních ohňostrojů určených pro vlastní odpal, ale i pyrotechniku mnohem většího kalibru a skutečně pompézní ohňostroje.

Odborníci z TARRA pyrotechnik pravidelně navštěvují prestižní festivaly v kolébce pyrotechniky – Číně. Spolupracují a konzultují s čínskými kolegy a díky tomu mají vždy přehled o aktuálních trendech a novinkách. Své zkušenosti každoročně předvádí na celostátním festivalu tvůrců ohňostrojů, která se koná v Kroměříži a předváděcí akci v Hlučíně. Ta se koná většinou na podzim, což je vzhledem k blížícímu se Silvestru perfektní načasování. Pokud se na festival nebo firemní akci nedostanete, načerpejte inspiraci přímo na webu tarra.cz, kde najdete videoukázky z minulých let. Na webových stránkách najdete i kompletní informace o nabízeném sortimentu a kontaktní údaje. TARRA pyrotechnik vyhoví i vašim netradičním požadavkům, nebojte se zeptat 🙂