Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Potěšte své hosty vynikajícím vínem z Mutěnic

Pohráváte si s myšlenkou vlastní vinotéky, případně už ji provozujete, ale marně hledáte dodavatele, který by vám zajistil pravidelnou dodávku velmi kvalitního vína za skvělé ceny? V tom případě zbystřete všechny smysly nad nabídkou společnosti Vinospol, spol s.r.o. Tato mladá společnost působí od roku 2004 a zabývá se nejen prodejem a distribucí vín, ale i službami v oblasti vinařské techniky. Disponuje širokým portfoliem sudových a lahvových vín a to ve všech kavalitativních kategoriích. Byla založena v Mutěnicích, jedné z největších vinařských obcí v ČR a spolupracuje s předními vinaři. Nedistribuuje však pouze vybraná moravská vína, ale také žádaná vína ze třetích zemí a to převážně ze Srbska a Makedonie.

 

Nabídněte svým zákazníkům skutečně kvalitní vína

Sudová vína ze Srbska a Makedonie podléhají důkladnému ošetření a poté jsou odběratelům dodány v 50 L KEG sudech. Tyto vína chrání dusíková atmosféra, která zajišťuje dlouhodobou kvalitu a jakost. Pro ty, kteří s prodejem vína teprve začínají, nabízí Vinospol zapůjčení veškerého výčepního zařízení a to včetně montáže. Nezáleží na tom, z kterého koutu země jste, prodej vína probíhá v rámci celé republiky.

Chcete-li se o kvalitách nabízených vín přesvědčit na vlastní chuťové pohárky, zavítejte do vinotéky „u Urbana“ v Hodoníně nebo vinotéky IDEA v Ostravě. Součástí vinotéky „u Urbana“ je také penzion, který stojí nad rotundovým vinným sklípkem. Chcete-li si na pár dní odpočinou v poklidném prostředí mutěnských vinohradů, na nic nečekejte a přijeďte i s přáteli.

 

Nikdo učený z nebe nespadl

 

Víno vás fascinuje, ale nevíte o něm zhola nic? Na webu vinospolmutenice.cz si můžete přečíst nejen o nabízeném sortimentu, ale i spoustu užitečných informace o výrobě oblíbeného nápoje a vínu všeobecně. Vaší pozornosti by neměl uniknout ani komplexní vinařský slovník, který obsahuje všechny výrazy, se kterými se můžete v budoucnu setkat. V případě Vinospol tak jen o samotný prodej vína, ale i přiblížení vinařské kultury, která jde s konzumací pevně spjata.