Potěšte své hosty vynikajícím vínem z Mutěnic

Potěšte své hosty vynikajícím vínem z Mutěnic

Pohráváte si s myšlenkou vlastní vinotéky, případně už ji provozujete, ale marně hledáte dodavatele, který by vám zajistil pravidelnou dodávku velmi kvalitního vína za skvělé ceny? V tom případě zbystřete všechny smysly nad nabídkou společnosti Vinospol, spol s.r.o. Tato mladá společnost působí od roku 2004 a zabývá se nejen prodejem a distribucí vín, ale i službami v oblasti vinařské techniky. Disponuje širokým portfoliem sudových a lahvových vín a to ve všech kavalitativních kategoriích. Byla založena v Mutěnicích, jedné z největších vinařských obcí v ČR a spolupracuje s předními vinaři. Nedistribuuje však pouze vybraná moravská vína, ale také žádaná vína ze třetích zemí a to převážně ze Srbska a Makedonie.  

Nabídněte svým zákazníkům skutečně kvalitní vína

Sudová vína ze Srbska a Makedonie podléhají důkladnému ošetření a poté jsou odběratelům dodány v 50 L KEG sudech. Tyto vína chrání dusíková atmosféra, která zajišťuje dlouhodobou kvalitu a jakost. Pro ty, kteří s prodejem vína teprve začínají, nabízí Vinospol zapůjčení veškerého výčepního zařízení a to včetně montáže. Nezáleží na tom, z kterého koutu země jste, prodej vína probíhá v rámci celé republiky. Chcete-li se o kvalitách nabízených vín přesvědčit na vlastní chuťové pohárky, zavítejte do vinotéky „u Urbana“ v Hodoníně nebo vinotéky IDEA v Ostravě. Součástí vinotéky „u Urbana“ je také penzion, který stojí nad rotundovým vinným sklípkem. Chcete-li si na pár dní odpočinou v poklidném prostředí mutěnských vinohradů, na nic nečekejte a přijeďte i s přáteli.  

Nikdo učený z nebe nespadl

  Víno vás fascinuje, ale nevíte o něm zhola nic? Na webu vinospolmutenice.cz si můžete přečíst nejen o nabízeném sortimentu, ale i spoustu užitečných informace o výrobě oblíbeného nápoje a vínu všeobecně. Vaší pozornosti by neměl uniknout ani komplexní vinařský slovník, který obsahuje všechny výrazy, se kterými se můžete v budoucnu setkat. V případě Vinospol tak jen o samotný prodej vína, ale i přiblížení vinařské kultury, která jde s konzumací pevně spjata.