Při zařizování školení dbejte na vhodně zvolené prostory. Jak správně vybrat?

Při zařizování školení dbejte na vhodně zvolené prostory. Jak správně vybrat?

Organizace firemního školení není snadná záležitost. Bez předchozích zkušeností hrozí, že se dopustíte zbytečných chyb a akce dopadne fiaskem. K hlavním aspektům přitom patří výběr školících prostor. Někdy je podceňují i zkušení organizátoři a pak se nestačí divit, že si účastníci stěžovali na to, či ono. Chybu kolikrát udělají v naprosto banálních kritériích. Budete-li dodržovat následující zásady, krok vedle jistě neuděláte.

Místo konání může rozhodnout

Že nezáleží na tom, kde školení uspořádáte? Pokud si to myslíte, měli byste svůj přístup přehodnotit, protože je to právě lokalita, která má zásadní vliv na to, zda účastníci dorazí v dobré náladě, nebo notně rozladění. Jak tomu rozumět? Školení byste měli uspořádat tam, kde to budou mít všichni blízko. Nikomu se nechce dojíždět desítky kilometrů či dokonce větší vzdálenosti. Ideální je akci zorganizovat v místě bydliště většiny zaměstnanců. V případě, že firma sídlí na vesnici, zvolte nejbližší větší město, kde je mnohem více možností pronájmu školících prostor v Česku. Samozřejmě platí, že pokud uspořádáte školení v Brně, případně zvolíte pronájem školících prostor v Praze, budete si moct vybrat z mnohem větší nábídky.

Nepodceňujte význam vybavení

Školící prostory by měly nabízet dostatečnou kapacitu pro všechny účastníky. Nikdo se nechce mačkat v titěrném kumbálu, ale na druhou stranu je zbytečné rezervovat obrovský sál pro pár osob. Zároveň se zaměřte na technické vybavení prostor. Samozřejmostí by měl být wi-fi internet a všudypřítomné zásuvky do elektrické sítě. Předpokládá se, že si účastníci budou chtít nabít notebooky či smartphony.

Rezervujte si prostory online snadno a rychle

Nechcete-li trávit dlouhé hodiny hledáním příhodných školících prostor, poohlédněte se po nich na vyhledávači www.konfi.cz. Nastavíte příslušná kritéria, jako jsou lokalita, termín a kapacita a obratem získáte aktuální nabídku vhodných pronájmů. Rezervace školících prostor online je tak snadná, jak jen může být!

Publikováno: 14. 05. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: kde hledat školící prostory | školící prostory v česku