Dotykové vypínače Livolo - exkluzivní hi-tech prvek, který u vás doma nesmí chybět!

Dotykové vypínače Livolo - exkluzivní hi-tech prvek, který u vás doma nesmí chybět!

Milujete své bydlení a potrpíte si na moderní technologie? V tom případě pro vás máme tip na horkou novinku, díky které bude vaše domácnost ještě více „hi-tech“ než doposud. Zřejmě vám nemusíme připomínat, že jsou to právě detaily, bez kterých by celkový dojem nebyl nikdy dokonalý. Na některé prvky přitom při zvelebování domova zapomínáme a netušíme, že se nabízí elegantní velmi stylové řešení. Ale proč chodit kolem horké kaše, dotykové vypínače Livolo musíte mít i vy!

Dotykové vypínače nejsou jen krásné, ale také praktické a bezpečné

Vypínače je sice nedílnou součástí elektroinstalace, ale do nedávna nebyla nabídka příliš pestrá. Možnosti volby začínaly a končily u několika různých barev, které jsme volili na základě barevného sladění interiéru. Dotykové vypínače Livolo představují revoluci. Jsou krásné na pohled a zároveň mnohem praktičtější a bezpečnější. Dotykové vypínače Livolo se vyrábí v Číně, ale v žádném případě nejde o podřadné zboží mrzké kvality. Naopak splňují nejvyšší standardy (certifikace CE i ROHs) a na jejich designovém zpracování mají podíl nejlepší designéři v oboru. Tyto high endové vypínače nejnovější generace disponují oblíbenou dotekovou technologií, která se pomalu, ale jistě dostává i jinam než pod displeje mobilních zařízení. Zmínili jsme, že dotykové vypínače do zdi jsou bezpečné. Mechanické kontakty, u kterých hrozí riziko úrazu elektrickým proudem, jsou totiž skryty pod dotykovým sklem. Můžete je proto umístit také do místnosti s relativní vlhkostí do 95% RH (např. do koupelny). A překvapí vás také životností – bez problémů vydrží cca 100 000 cyklů, tedy několik desítek let provozu.

Hrajte si s intenzitou osvětlení z pohodlí gauče

Vypínače si obvykle všimneme jen tehdy, když potřebujeme rozsvítit světla. Dotykové vypínače Livolo jsou jiné. Budí emoce a dostávají se do centra pozornosti tak, jako ostatní interiérové prvky. Ovládání je velmi příjemné a stačí jeden letmý dotyk... Integrovaný stmívač vás bude nutit neustále měnit intenzitu osvětlení a to jen proto, abyste si na vypínač mohli opět sáhnout. Praktická je i možnost centrálního ovládání veškerého osvětlení v celé domácnosti dálkovým ovladačem. Umí tohle vaše současné vypínače?

Chcete je? Jistě, že ano...

Tak co vy na to? Uděláte si radost ultramoderními vypínači, které snoubí estetiku a funkčnost? Najdete je u výhradního dodavatele pro ČR na www.touchswitch.cz.

Publikováno: 02. 08. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dotykové vypínače do zdi | dotykové vypínače livolo