FOFR: Spolehlivá expresní přeprava zásilek

FOFR: Spolehlivá expresní přeprava zásilek

Co si počít v případě, když potřebujete, aby se vaše zásilka dostala do cíle včas a v pořádku? Situace se má bohužel tak, že většina dopravců nedokáže dodržet podmínky, a balíky se do cílových adres dostávají se zpožděním a často i poškozené. Možná s tím máte špatné zkušenosti i vy a hledáte někoho, na koho se můžete plně spolehnout. Nároční zákazníci se obracejí na službu FOFR. Proč byste expresní přepravu s příhodným názvem měli vyzkoušet i vy?

Svěřte svou zásilku profesionálům

Přepravní firmy vznikají a zase zanikají, ale jen některé vydrží na trhu po mnoho let. Za službou FOFR stojí zkušení profesionálové, kteří se rozhodli zaplnit mezeru na českém trhu. Společnost vznikla spojením šesti předních dopravců a nabízí úzce specializované formy přepravy. Pro zkušené řidiče nepředstavují problém nadrozměrné zásilky, ale ani přeprava materiálů spadajících do kategorie ADR (nebezpečný náklad). Samozřejmostí je také přeprava zásilek vyžadujících individuální manipulaci a přístup. Pro vás to znamená jediné - na FOFR se můžete obrátit v souvislosti s přepravou menších i větších zásilek bez ohledu na rozměry, hmotnost a povahu materiálu. Odborníci vždy najdou vhodné řešení, jak zásilku dostat na místo určení v co nejkratším čase a co nejlevněji.

Za jak dlouho bude balík v cíli?

Spolupráce s dopravcem je naprosto bezproblémová. Zásilku předáte kurýrovi a ten ji dopraví do centrálního skladiště. Balík se následně dostane do některého z dvaceti regionálních dep a rozvozovým vozidlem až do cíle. Expresní zásilka je v rámci České republiky doručena do 24 hodin a na Slovensko nejdéle do 48 hodin. Do ostatních zemí se dostane v rozmezí 48 - 120 hodin. A na kolik vás expresní přeprava se službou FOFR vyjde? To si můžete snadno spočítat pomocí kalkulátoru zásilek přímo na www.fofrcz.cz, kde zároveň najdete bližší informace o všech nabízených službách.

Publikováno: 24. 06. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam