Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Skryté zárubně – atraktivní prvek, který modernímu interiéru sluší a opticky jej rozšiřuje

Zařizujete nové bydlení, nebo se jen chystáte ne menší rekonstrukci? Chystáte-li se na nákup nových dveří, dejte si s jejich výběrem na čas. Zaměřte se nejen na samotné dveře, ale také na jejich nosné konstrukce. Zárubně totiž neplní pouze nosnou funkci, ale také estetickou. Nekvalitní či nevhodně zvolená zárubeň může celkový dojem z jinak pěkných dveří zcela pokazit a v horším případě negativně ovlivnit fungování celého dveřního systému. Vzhledem k obrovskému množství výrobců, kteří nabízí zárubně v rozličné cenové relaci, kvalitě a designu, se ovšem můžete lehce ztratit.

Zárubně lze na základě jejich konstrukce rozdělit do několika skupin a to na klasické, obkladové rámové a zapuštěné. Tvar jde ruku v ruce s tvarem dveří, pro které jsou určeny a běžně se setkáte s rovnými, klenbovými a obloukovými variantami. My jsme se zaměřili na zárubně s přívlastkem skryté. Jde o jeden z nejnovějších trendů, který by neměl v moderním interiéru chybět. A proč právě skryté?

Dveře se skrytou zárubní poznáte na první pohled. Zárubeň je důmyslně skryta tak, aby byly vidět pouze dveře. Systém zárubně není navenek vidět a interiéru dominuje čistá linie dveří, která navíc prostor opticky zvětšuje.

Skryte zarubne 2

Výrobou klasických i skrytých zárubní se již mnoho let zabývá společnost ŠIMBERA s.r.o. a rozhodnete-li se zárubeň skrýt, budete si moct vybrat mezi čtyřmi různými materiály a několika cenovými variantami. Firma disponuje nejmodernějším vybavením a nabízí kompletní servis včetně konzultace, zaměření, vytvoření návrhu až po finální montáž v rámci celé České republiky. Nebudete-li s výběrem zárubní vědět rady, nevadí. Odborníci vám rádi poradí nejvhodnější řešení. Skryté zárubně od ŠIMBERA s.r.o. jsou vhodné do všech podmínek a využijete je nejen v rámci domácnosti, ale také v kancelářských prostorách a kdekoliv jinde, kde vyžadujete kombinaci kvality a atraktivního moderního deisgnu.

Další informace a fotogalerii najdete na www.zarubne-skryte.cz.