Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Příslušenství do auta, které musíte mít

Pokud svůj automobil využíváte každý den, jistě nepohrdnete příslušenstvím, které se postará o bezpečnější a komfortnější jízdu. Starší ojetiny ve standardní výbavě sice nedisponují vymoženostmi, které ve vozech vyšších tříd nesmí chybět, ale to neznamená, že si je nemůžete pořídit zpětně. Představíme vám příslušenství, které není drahé a přesto vám udělá skvělou službu!

Problémy s parkováním vyřeší parkovací asistent

Nevyznáte se v automobilové hantýrce a netušíte, co je to parkovací asistent? Není to vaše žena nebo tchyně, ale soustava senzorů, které vám výrazně usnadní parkování ve stísněném prostoru. Čidla připevníte na zadní nárazník a displej umístěný na palubní desce vás vždy upozorní, když se budete blížit k překážce. Nejlevnější parkovací asistenti vás přijdou jen na několik set korun, což je, s ohledem na potencionální úsporu za karosářské práce, neodolatelná cena.

Světla, díky kterým vás nikdo nepřehlédne

Je to již pár let, co nám zákon nařizuje nepřetržité svícení i ve dne. Jenže sami uznáte, že u některých vozidel rozsvícená světla ani nezaregistrujete. Je to i váš případ? Vše hravě vyřeší LED světla pro denní svícení. Jsou úsporná, vydrží v provozu velmi dlouho a navíc vypadají velmi dobře. Stačí si z rozsáhlé nabídky vybrat takovou designovou variantu, která bude v dokonalé harmonii s vašim vozem. LED diody jen tak někdo nepřehlédne.

Chcete být i slyšet?

Ehm, příslušenství v podobě zesilovače sice nepatří k „must have“, ale na druhou stranu, proč ne. Parkovacího asistenta už máte, díky LED diodám budete nepřehlédnutelní a tudíž si můžete dovolit i trochu zábavy. Standardní audiosoustava hudebního fajnšmekra neuspokojí, ale zesilovače do auta pozvednou reprodukci na úplně jinou úroveň. Pusťte si svou oblíbenou muziku naplno a vychutnejte si jízdu na sto procent!

Tip na závěr: značkové a velmi levné příslušenství všeho druhu seženete v oblíbeném e-shopu www.vseproauto.eu!