Elektronická aukce: transparentní způsob, jak ušetřit nejen za energie

Elektronická aukce: transparentní způsob, jak ušetřit nejen za energie

Jak by se vám líbilo snížit firemní výdaje za energie a to až o 35%? Zdá se vám to nemožné? Že neznáte žádného dodavatele, který by se chlubit tak lákavou nabídkou? V tom případě využijte bezplatné služby společnosti A-tender s.r.o., která pořádá elektronické aukce.

Podstata a výhody elektrické aukce

Aukce energií je jedním z nejtransparentnějších způsobů výběrového řízení a nehrozí u ní manipulace s výsledky nebo korupce. Elektronická aukce energií je koncipována tak, aby pro vás dopadla co možná nejvýhodněji a ušetřili jste 15 – 35 % nákladů za energie. V závislosti na objemu odběru může výsledná úspora dosáhnout i několika set tisíc korun za rok. Zkrátka však nepřijdou ani menší subjekty – jejich poptávky jsou záměrně sloučeny s většími účastníky aukce, čímž je zaručena mnohem lepší vyjednávací pozice.

Na kolik vás elektrická aukce vyjde a co budete muset udělat?

E-aukce energií je zcela zdarma. Společnost A-tender nevyžaduje žádné fixní poplatky předem a dostane předem dohodnutou provizi z částky, kterou díky aukci ušetříte. Kromě toho, že vás proces nebude stát ani korunu z vlastní kapsy, nebudete muset investovat ani minutu svého volného času. A-tender má působnost v rámci celé republiky a vše vyřídí za vás. Kromě toho můžete ušetřit i v jiných oblasetech, A-tender totiž nepořádá jen e-aukce plynu a elektřiny, ale i telefonních služeb, kancelářských materiálů a dalších komodit.

Publikováno: 23. 04. 2013

Kategorie: Energie

Autor: Adam

Tagy: a-tender | e-aukce | elektronická aukce | elektronická aukce energií