Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Elektronická aukce: transparentní způsob, jak ušetřit nejen za energie

Jak by se vám líbilo snížit firemní výdaje za energie a to až o 35%? Zdá se vám to nemožné? Že neznáte žádného dodavatele, který by se chlubit tak lákavou nabídkou? V tom případě využijte bezplatné služby společnosti A-tender s.r.o., která pořádá elektronické aukce.

Podstata a výhody elektrické aukce

Aukce energií je jedním z nejtransparentnějších způsobů výběrového řízení a nehrozí u ní manipulace s výsledky nebo korupce. Elektronická aukce energií je koncipována tak, aby pro vás dopadla co možná nejvýhodněji a ušetřili jste 15 – 35 % nákladů za energie. V závislosti na objemu odběru může výsledná úspora dosáhnout i několika set tisíc korun za rok. Zkrátka však nepřijdou ani menší subjekty – jejich poptávky jsou záměrně sloučeny s většími účastníky aukce, čímž je zaručena mnohem lepší vyjednávací pozice.

Na kolik vás elektrická aukce vyjde a co budete muset udělat?

E-aukce energií je zcela zdarma. Společnost A-tender nevyžaduje žádné fixní poplatky předem a dostane předem dohodnutou provizi z částky, kterou díky aukci ušetříte. Kromě toho, že vás proces nebude stát ani korunu z vlastní kapsy, nebudete muset investovat ani minutu svého volného času. A-tender má působnost v rámci celé republiky a vše vyřídí za vás. Kromě toho můžete ušetřit i v jiných oblasetech, A-tender totiž nepořádá jen e-aukce plynu a elektřiny, ale i telefonních služeb, kancelářských materiálů a dalších komodit.