Garážová vrata DoorHan - spoustu muziky za málo peněz

Garážová vrata DoorHan - spoustu muziky za málo peněz

Trávíte v garáži všechen volný čas a děsíte se nástupu zimních měsíců, kdy opět pěkně vymrznete? Přestalo vás bavit neustálé nastupování a vystupování z vozu, kdykoliv se vydáte na nákupy či do práce? Zdá se vám, že vaše garáž hyzdí zbytek vašeho nově zrekonstruovaného domu? Máme pro vás jednoduché řešení. Rozbijte prasátko a pořiďte si nová garážová vrata, která jsou všelékem pro všechny výše zmíněné problémy. Moderní garážová vrata představují perfektní izolaci, výrazný architektonický prvek a lze je otevírat prostřednictvím dálkového ovládání. Pomůžeme vám vybrat ideální řešení, které nezatíží váš rozpočet a splní všechna vaše očekávání.

Mohou být i levná vrata kvalitní?

Zvykli jste si na to, že za málo peněz nikdy nedostanete příliš mnoho muziky? Garážová vrata DoorHan jsou pravým opakem. To, že patří k těm levnějším, rozhodně neznamená, že by na nich výrobce nějakým způsobem šetřil. Nabízí se tedy otázka, jak je možné, že i za velmi nízkou cenu dostanete vrata, která se svou kvalitou vyrovnají mnohem dražším kouskům? I na to existuje velmi jednoduchá odpověď. Garážová vrata DoorHan se vyrábí za pomocí nejmodernější technologie a to v takovém objemu, že si je výrobce může dovolit prodávat opravdu levně.

Unikátní vrata, která u souseda nenajdete

Mezi hlavní taháky patří obrovské množství variant. Svá nová garážová vrata si můžete nechat vyrobit dle vašich specifických požadavků. Výběr panelu, povrchu a barvy je zcela na vás. Garážová vrata DoorHan jsou k dostání v jakékoliv barvě palety RAL či imitaci dřeva. Výsledkem budou originální garážová vrata, která vám bude každý závidět. Vrata DoorHan rovněž vynikají tepelně-izolačními vlastnotmi a pomohou vám ušetřit za energie. V zimě udrží teplo uvnitř, v létě naopak zajistí, aby byl v garáži příjemný chládek. Navíc zastanou funkci zvukové bariéry, díky které bude v garáži klid, i kdyby venku probíhala revoluce. V současné době jsou v nabídce 4 typy sekčních garážových vrat, které jsou navrženy tak, aby vydržely časté každodenní používání. Jedná se o garážová vrata RSD 01, RSD 02 a YETT 01 a YETT 02. Nově jsou k mání i s povrchovou úpravou pomocí systému SELMIX, vysoce kvalitního přilnavého laku, který je velmi odolný vůči otěru. Více informací naleznete na webu doorhan-vrata.cz.