Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Garážová vrata DoorHan – spoustu muziky za málo peněz

Trávíte v garáži všechen volný čas a děsíte se nástupu zimních měsíců, kdy opět pěkně vymrznete? Přestalo vás bavit neustálé nastupování a vystupování z vozu, kdykoliv se vydáte na nákupy či do práce? Zdá se vám, že vaše garáž hyzdí zbytek vašeho nově zrekonstruovaného domu? Máme pro vás jednoduché řešení. Rozbijte prasátko a pořiďte si nová garážová vrata, která jsou všelékem pro všechny výše zmíněné problémy. Moderní garážová vrata představují perfektní izolaci, výrazný architektonický prvek a lze je otevírat prostřednictvím dálkového ovládání. Pomůžeme vám vybrat ideální řešení, které nezatíží váš rozpočet a splní všechna vaše očekávání.

Mohou být i levná vrata kvalitní?

Zvykli jste si na to, že za málo peněz nikdy nedostanete příliš mnoho muziky? Garážová vrata DoorHan jsou pravým opakem. To, že patří k těm levnějším, rozhodně neznamená, že by na nich výrobce nějakým způsobem šetřil. Nabízí se tedy otázka, jak je možné, že i za velmi nízkou cenu dostanete vrata, která se svou kvalitou vyrovnají mnohem dražším kouskům? I na to existuje velmi jednoduchá odpověď. Garážová vrata DoorHan se vyrábí za pomocí nejmodernější technologie a to v takovém objemu, že si je výrobce může dovolit prodávat opravdu levně.

Unikátní vrata, která u souseda nenajdete

Mezi hlavní taháky patří obrovské množství variant. Svá nová garážová vrata si můžete nechat vyrobit dle vašich specifických požadavků. Výběr panelu, povrchu a barvy je zcela na vás. Garážová vrata DoorHan jsou k dostání v jakékoliv barvě palety RAL či imitaci dřeva. Výsledkem budou originální garážová vrata, která vám bude každý závidět.

Vrata DoorHan rovněž vynikají tepelně-izolačními vlastnotmi a pomohou vám ušetřit za energie. V zimě udrží teplo uvnitř, v létě naopak zajistí, aby byl v garáži příjemný chládek. Navíc zastanou funkci zvukové bariéry, díky které bude v garáži klid, i kdyby venku probíhala revoluce.

V současné době jsou v nabídce 4 typy sekčních garážových vrat, které jsou navrženy tak, aby vydržely časté každodenní používání. Jedná se o garážová vrata RSD 01, RSD 02 a YETT 01 a YETT 02. Nově jsou k mání i s povrchovou úpravou pomocí systému SELMIX, vysoce kvalitního přilnavého laku, který je velmi odolný vůči otěru. Více informací naleznete na webu doorhan-vrata.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *