Půjčka pro začínající podnikatele má jen minimum podmínek

Je rychlá a velmi přívětivá i pro ty, kteří za sebou ještě nemají téměř žádnou podnikatelskou historii. Tem, kde by banka viděla překážku, je nebankovní sektor mnohem vstřícnější. Hledáte malý úvěr, který by se přizpůsobil vašim nynějším potřebám? Jednoduchý formulář je vám k dispozici, takže stačí, když mu věnujete pár minut ze svého osobního volna. Stačí, když si promyslíte jen částku a lhůtu splatnosti, tedy dvě důležitá čísla, bez nichž nelze postupovat dál. Platné IČ ukáže, že podnikáte a máte tak na podobný úvěr nárok. Konkrétní důvody, kvůli nimž si půjčujete, nikdo ověřovat nebude.

Začíná se už na pěti tisícovkách

Jak vlastně vypadá půjčka pro začínající podnikatele? Má svá pevná pravidla, zejména pokud jde o výběr konkrétních částek. Vyplníte krátký formulář, a ještě týž den může být vaše. V rychlosti je velký benefit, protože každý podnikatel ví, že okřídlené úsloví o tom, že čas jsou peníze, skutečně beze zbytku platí. Máte před sebou nečekaný výdaj, kterému musíte bezodkladně čelit? Nebo chcete co nejdříve investovat do reklamy, která je až na prvním místě a dát vědět novým klientům, že jste připraveni do práce?

- 5 tisíc korun je nejnižší možná suma. Půjčit si můžete nejen na drobné elektro do kanceláře.

- 30 tisíc korun je maximum. Platí, že si můžete vzít úvěr na cokoliv, nikdo se vás nebude ptát.

- Sedm až třicet kalendářních dnů, přesně v tomto rozmezí si lze vybrat splátkový kalendář.

Formulář je připravený nonstop

Jak se tedy dá sjednat půjčka pro OSVČ? Dobrou zprávou je, že všechny náležitosti se vyřeší vždy online. Bez čekání a jen s minimem osobních informací, peníze mohou být na vašem účtu opravdu brzy. Je to finanční injekce v pravý čas, přesně tak, jak osoby samostatně výdělečně činné na startu své nové kariéry potřebují.

Publikováno: 11. 08. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Lenka Mrázková