Historicky cenné projekty v samotném srdci Prahy? To jsou rezidenční projekty

Historicky cenné projekty v samotném srdci Prahy? To jsou rezidenční projekty

V současné době není vůbec jednoduché sehnat v hlavním městě vlastní bydlení. Pokud se podíváte na nabídku realitního trhu, zklamou vás buď příliš vysoké ceny, nebo stav nemovitosti a samotná lokalita. Stále se však najdou volné objekty v rámci rezidenčních projektů, které zrealizovaly developerské společnosti. Zpravidla se jedná o historicky cenné bytové domy nacházející se v atraktivních částech metropole. Prošly náročnými rekonstrukcemi, a tak dokážou vyhovět náročným požadavkům na moderní bydlení. O rezidenční projekty je nevídaný zájem, dokonce některé byty jsou rozprodány ještě dříve, než se začíná vůbec s rekonstrukcí či výstavbou. V případě, že prahnete po vlastním bytě ve stověžaté Praze, neměli byste otálet, protože zejména byty s velkou rozměrovou plochou se rychle prodávají.

Vysoký standard vybavení

Jestliže patříte mezi náročnou klientelu, rezidenční projekty vás po všech stránkách naprosto uspokojí, protože pro takové zájemce, jako jste vy, jsou přesně stvořené. Všechny byty splňují vysoký standard vybavení, a přitom si zachovávají původní architektonické prvky, díky nimž na vás dýchnou ojedinělou atmosféru. Samozřejmostí je perfektní občanská vybavenost a dobrá dostupnost do samotného centra Prahy. Už při prohlídce budete okouzleni.

Proč bydlet zrovna v Praze?

Praha jako taková má obrovský potenciál, a to nejen díky nejnižší nezaměstnanosti. Práci si zde najdete doslova na každém kroku, zejména v dnešní době, kdy mají firmy obrovskou poptávku po zaměstnancích. Stejně tak máte dostupné všechny služby, na které si jen vzpomenete, což se třeba o vesnicích a menších obcích říct rozhodně nedá. Prodej bytů v hlavním městě by vás tak měl určitě zajímat, protože investujete do nemovitosti, která bude neustále nabírat na hodnotě. Jestliže tedy sami nechcete v Praze bydlet, může se stát takový byt vaší investicí do budoucna.

Publikováno: 03. 06. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam