Richee účet nabídne obsluhu několika různých bankovních kont naráz

Richee účet nabídne obsluhu několika různých bankovních kont naráz

Chtěli byste mít přehled o všech svých účtech v českých bankách, a to v jedné jediné mobilní aplikaci? Přihlásit se, ověřit stav konta, poslat platbu nebo zadat trvalý příkaz? Jistě, ačkoliv bychom před pár lety ještě vyhlíželi takovou novinku marně, dnes už jde o běžnou realitu – seznamte se s Richee, možností nejen pro cestovatele, kteří se nechtějí zdržovat s pamatováním různých hesel do příslušných bankovních aplikací a dalšími nepraktickými věcmi.

Spravujte účty doslova jedním jediným kliknutím…

Richee recenze nám snadno napoví – jde o velkou úsporu času, ať už jste zrovna doma nebo na letišti někde v zahraničí. Aplikaci totiž můžete obsluhovat všude, kde je internet, stačí pouze propojit účty v jednotlivých bankách a mít o všem dokonalý přehled! PIN, touch ID nebo face ID, tedy přihlašování pomocí otisku prstu nebo skenu tváře? Všechny tři možnosti jsou k mání, nastavte si tu, která je vašemu srdci nejbližší.

Proč si zřídit Richee účet?

Jednorázový platební příkaz nebo QR čtečka, možnost zaslat jinému uživateli aplikace peníze prakticky okamžitě, stejně tak ale i přehledné statistiky o všech vašich účtech – aneb opravdu není nad všeříkající grafy! Richee účet přináší řadu užitečných věcí, díky nimž ušetříte čas, peníze i nervy. Kromě jiného, je také k dispozici zcela zdarma, takže jistě není důvod nedat mu alespoň jednu šanci. Jistě budete příjemně překvapeni.

Jak získat richee promo kód?

Mimochodem, pokud zadáte v okamžiku registrace Richee promo kód 10133034 a současně si zřídíte účet v bance CREDITAS, který je v základní variantě zcela bez poplatků a složité administrativy, můžete získat zajímavý bonus do začátku. Celých 300 korun navíc, tedy například dobrou večeři v restauraci, lahev kvalitního vína nebo nějaké sladké překvapení partnerce. A vlastně i cokoliv jiného, protože tento bonus bude jen a jen váš…

Publikováno: 30. 10. 2019

Kategorie: Finance

Autor: Adam