Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních dopravníkových pásů?

Přemýšlíte jak urychlit výrobní proces a napadlo vás, že do výroby implementujete dopravní pásy? Nebo je již využíváte, ale hledáte kvalitnější náhradu, díky které dosáhnete lepších výsledků? V tom případě je pro vás nabídka společnosti Adac s.r.o. jako stvořená. Najdete v ní nejen dopravníkové pásy, ale také gumové podlahy a hadice, podlahové rošty, protiskluzovou podlahovinu a další sovisející sortiment.

Co jsou to dopravní a dopravníkové pásy a k čemu slouží?

Dopravní pásy (setkáte se s nimi také jako s přepravníkovými pásy nebo pásovými přepravníky) jsou specializovaná zařízení, která se využívají především k přepravě sypkých nebo polotekutých hmot na kratší vzdálenost. Slouží však také k přepravě menších předmětů jako balíky, zavazadla apod. Možnosti využití závisí na materiálu, ze kterých je pás vyroben.

Pásový dopravník se skládá z nosné konstrukce s otočnými válečky a pojezdové dráhy pro pohyblivý pás. Zařízení může být konstruováno tak, aby materiál přepravovalo ve vodorovné i šikmé poloze. O pohyb pásu se dříve staraly asynchronní elektromotory přes poháněcí buben, na kterém je pás instalován. Moderní dopravníkové pásy jsou často poháněny bubnovým motorem, díky kterému bylo možné zjednodušit konstrukci. Bubnový motor je navíc méně náročný na údržbu a dopravníkové pásy díky němu nezaberou tolik místa.

Co vám může nabídnout A.D.A.C.?

V úvodu jsme zmínili společnost A.D.A.C s.r.o. V její nabídce najdete různorodé typy dopravních pásů řady SEMPERIT a SIG, ale také 17 mm a 32 mm profilové pásy a PVC pásy. Výběr záleží na vašich specifických potřebách a prodejce vám rád poradí nejvhodnější řešení.

Dopravní pásy SEMPERIT jsou známé pro svůj výkon a spolehlivost a vzhledem k široké nabídce konstrukcí, krycích desek a povrchových úprav je lze využít k mnoha specifickým činnostem. Nezáleží na tom, v jakých podmínkách (běžné prostředí ve výrobní hale, nebo drsnější podmínky v dole) budete dopravníkový pás využívat – zařízení si můžete nechat upravit na míru svým požadavků.

Co se týče nabízených gumových podlah, jsou vhodné pro místa s vyšším zatížením. Mezi výhody patří velmi rychlá pokládka bez nutností lepení (gumové podlahy se ukotvují pomocí obvodových zámků). A.D.A.C. nabízí gumové podlahy v několika rozličných barevných variantách, které lze libovolně kombinovat a vytvořit tak barevné obrazce. Podlahová krytina se využívá ve víceúčelových prostorách, v obchodních domech, na divadelních jevištích, ale také v televizních nebo filmových studiích a samozřejmě ve výrobních halách.