Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Letos vás sníh nezaskočí!

Děti jásají, dospělí zoufají. První sněhová nadílka nám všem připomněla, že za pár týdnů budeme nejen slavit Vánoce, ale navíc si každý den přivstaneme. Proč? Už jste zapomněli na to, že sněhová pokrývka vypadá pěkně jen zpoza okna, ale brodit se přes ní k autu už dvakrát příjemné není. Odhazování metráků mokrého sněhu je nejen časově náročné, ale navíc fyzicky namáhavé. Nebylo by lepší svěřit práci zařízení, pro něž je odklízení sněhu hračkou? Správně, nebudeme se bavit o ničem jiném, než o frézách. A to ne jen tak ledajakých, vzali jsme si na paškál stroje renomované značky Honda. Sortiment fréz se dělí do tří kategorií, z nichž se každá hodí do jiné nadmořské výšky.

Hobby frézy

Hobby frézy využijí obyvatelé oblastí s nízkými sněhovými pokrývkami (přibližně do 20 cm). Jsou určeny do nenáročného terénu a mají kolový podvozek. Potřebujete-li pravidelně odklízet sníh kolem rodinného domku či sněhem zaváté zahrady za domem. Modely spadající do hobby kategorie se pyšní nejnižší cenou.

Malé sněžné frézy

Jsou pro vaše místo bydliště typické pravidelné a vyšší sněhové přeháňky? V tom případě volte některou z malých sněžných fréz, které zvládají až 50 cm vysokou sněhovou pokrývku. Díky pásovému podvozku je zaručen pohyb i v náročnějším terénu. Malé sněžné frézy lze díky vyššímu výkonu využít nejen k hobby účelům, ale i profesionálně.

 

Sřední frézy

 

Kategorie středních fréz uspokojí ty nejnáročnější zákazníky. Samozřejmostí je pásový podvozek, který vyniká přilnavostí k povrchu, ale i plynulá jízda. Tu zaručuje hydromotor a perfektní studený start. Na rozdíl od kategorie malých fréz mají zástupci střední třídy vyšší kapacitu odhozu sněhu za hodinu.

Hybidní frézy

Hybridní frézy na sníh jsou součástí kategorie středních fréz, vynikají však velmi nízkou spotřebou paliva, menší hlučností a lehkou konstrukcí. Stejně, jako automobily Honda, jsou i hybridní frézy ohleduplné k životnímu prostředí, ale zároveň neméně výkonné, jako klasické modely.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *