Hurá na jarní opravy a rekonstrukce

Hurá na jarní opravy a rekonstrukce

Příchod jara očekávali především všichni kutilové, kteří se již nemohli dočkat, až se pustí do oprav a rekonstrukcí exteriérů, interiérů, zahrady či víkendové chaty. Upřímně řečeno, v zimě se toho dá také spousty udělat, ale málokdo se k  práci odhodlá. Jakmile mrazy pominou, vrátí se kutilům a chalupářům chuť do práce, která vydrží až do pozdního podzimu. A jak jste na tom vy? Nepotřebovala by vaše bydlení a zahrada trochu vyspravit? Přišla ta správná chvíle dohnat to, co jste nestihli minulý rok.

Nezbytnosti, kterým se nevyhnete

Chystáte se vaše žena na jarní úklid? Předtím, než se do této bohulibé činností pustí, pošlete ji na víkend k mamince a pusťte se do nezbytných oprav, bez kterých by to, byť v uklizeném, bydlení, nebylo ono. Udělejte revizi ve své skříni s nářadím a vytáhněte všechna kladívka, šroubováky, pilky, brusné kotouče a další nezbytné pomocníky, bez kterých se neobejdete a hurá do díla. Promažte všechny vrzající panty, utáhněte kapající kohoutky a bude-li to třeba, pusťte se do malování. Není nad to, když interiér prozáří čerstvě vymalované zdivo. Vaše paní bude mít po návratu ohromnou radost. Až bude interiér vypadat jako z katalogu, pusťte se do zahrady.

Bez nářadí to nepůjde

Dala zima zabrat vašemu zánovnímu zahradnímu altánku a zjistili jste, že ho nemáte čím opravit? Bez kvalitního nářadí toho zřejmě moc nezmůžete. Pokud vám polovina nářadí chybí a druhá vypadá, že se každou chvíli rozpadne, nevyhnete se nákupu nových instrumentů. Pakliže vás děsí výprava do některého z přelidněných hobby řetězců, kupte si nové nářadí přes internet. Na cbn.cz seženete velmi kvalitní brusné kotouče, štípačky a další potřebné nářadí za opravdu nízké ceny. I vaši dílnu může zdobit značkové nářadí, které vám vydrží navěky.

Publikováno: 19. 03. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: kvalitní nářadí | nářadí | nářadí kniplex