Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Jak fotit skupinové fotky? Pořiďte si selfie tyč s tlačítkem

Nadpisem bylo vyřčeno vše podstatné. Pokud rádi fotíte skupinové fotografie, pravděpodobně jste si již selfie tyč pořídili dávno. Anebo ne? Pak byste to měli napravit, protože právě díky tomuto příslušenství můžete snadno zachytit nezapomenutelné okamžiky, na kterých nebudete chybět ani vy. Praktický pomocník je k mání pro chytré telefony s operačními systémy Android i iOS.

Odlište se barevnou selfie tyčí

Potrpíte-li si na originální design, a to i u tak specifického sortimentu, jakým mobilní příslušenství bezesporu je, bude se vám líbit tato selfie tyč s tlačítkem. Stačí si vybrat některou ze tří barevných variant – zelenou, modrou, nebo růžovou. Kombinace moderního vzhledu, precizního zpracování a nadstandardní odolnosti vás utvrdí v tom, že jste zvolili správně. Pořizování selfies se stane vaší vášní!

Jak s tyčí fotit – krok po kroku

Že jste ještě nikdy selfie tyč nedrželi v ruce a máte z ní trochu strach? Není na místě. Zachycení unikátních fotografií z míst, kde se podíváte třeba jen jednou za život, je až neuvěřitelně jednoduché.

Nejdříve selfie tyč vyndáte z obalu a upevníte do držáku mobilní telefon. Poté obojí propojíte pomocí kabelu, tyč vysunete na požadovanou délku (je teleskopická) a následně stisknete spoušť (tlačítko). Další skvělý snímek je na světě!

Co ještě byste měli o selfie tyči vědět?

K výhodám selfie tyče patří její kompaktní rozměry. Můžete si ji vzít všude s sebou, aniž by vám překážela – do přírody, na hudební koncert, ale také do MHD, nebo na úplně jiné místo. Zkrátka kamkoliv. Ve složeném stavu totiž měří pouze 13 cm (ovšem zvětšit ji můžete až na 70 cm!) a váží 80 g.

Při focení selfie si však dejte pozor a vždy se pořádně porozhlédněte kolem sebe. Nesnažte se fotit snímky v extrémních situacích – mohlo by vás to stát zdraví a v horším případě i život.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *