PVC trubky Georg Fischer

PVC trubky Georg Fischer

Hledáte spolehlivého dodavatele potrubních systémů pro rozvody vody? V prvé řadě zvažte, který materiál je pro vaše účely optimální. V rámci realizace vodovodního potrubí či odvodu odpadních vod a kapalin vychází nejlépe pvc trubky. Polyvinylchlorid je materiál, který nabízí bezkonkurenční poměr ceny a užitných vlastností. S výhodami pvc trubek a spolupráce se společností Tribon s.r.o., která v České republice oficiálně zastupuje švýcarského giganta Georg Fischer, vás seznámíme v následujících řádcích.

Vlastnosti a využití PVC trubek

Trubky a tvarovky z PVC-U (polyvinylchlorid neměkčený) se vyrábí extrudováním bez příměsí regenerátů. Výsledkem jsou 5 metrů dlouhé bezešvé a hladké trubky bez hrdel, v tlakových řadách PN4 – PN16 a světlostech od d6 – d400. Nedílnou součástí produkce jsou také speciální varianty pro využití v potravinářském průmyslu a transparentní trubka. Nechybí ani PVC-U Silicon-free – speciální materiál s upevněním silicon-free a šroubovým spojením pro aplikaci s barvami na vodní bázi a dalšími médii citlivými na křemík. V případě mnoha aplikací je použití neměkčeného polyvinyl chloridu výrazně efektivnější než jiné materiály, a to nejen z hlediska snížení nákladů. Od PVC-U trubek můžete očekávat tyto vlastnosti:
  • vysoká odolnost vůči většině kyselin a louhů (hodí se pro skladování a transport agresivních kapalin v teplotním rozsahu od 0°C po °+60°C.
  • vnitřní systémy pro odpady pro instalace s lepenými spoji nachází využití v každém prostředí, kde není vyžadována vysoká tepelná odolnost při zachování mechanické a chemické odolnosti
  • příznivá cena, často i mnohonásobně nižší oproti jiným materiálům
V praxi se pvc trubky používají při realizaci vodovodního potrubí, pro odvod odpadních vod a kapalin, jako průmyslové potrubí a stavba přístrojů, zavzdušňovací potrubí odpadních systémů a v neposlední řadě větrání v domácnostech a odvod dešťové vody.

Georg Fischer nabízí kompletní příslušenství

Společnost Tribon nabízí tvarovky a armatury z PVC bez změkčovadel a plnidel. V nabídce najdete široké spektrum příslušenství pro realizaci kompletních potrubních systémů – tvarovky, kohouty, ventily, ruční a automatické armatury, doplňující systémové prvky a další příslušenství. Tribon má s daným sortimentem dlouhodobé zkušenosti a zajišťuje dodávky na klíč, komplexní poradenství, inženýring a projekci i svařování a lepení potrubí. Odborníci z firmy Tribon přistupují ke každému zákazníkovi individuálně, a to nezávisle na velikosti zakázky. Chcete-li se o sortimentu trubek Georg Fischer dozvědět další informace, poohlédněte se po nich na www.georgefischer.cz. Najdete zde technické specifikace jednotlivých typů materiálů a výčet všech služeb, které jsou součástí komplexního portfolia.

Publikováno: 13. 11. 2015

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: plastové trubky | pvc trubky