Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Jak na efektivní doučování a přípravu na přijímačky?

Někteří žáci si probíranou látku okamžitě zapamatují, jiní naopak potřebují mnohem více času. Skutečně efektivní učení spočívá v opakování, jenomže čas od času nastane situace, kdy se dítko v učivu ztrácí a nedokáže látku pochopit. Co by měl zodpovědný rodič udělat? Rozhodně by neměl potomka nechat, ať se s tím vypořádá sám.

V případě, že dítě probíranou látku nepochopí, případně z určitých důvodů zameškalo spoustu vyučovacích hodin, je doučování jedinou správnou volbou. Rozhodující je ovšem výběr správného učitele. Spíše než někoho ze starších žáků je vhodné kontaktovat profesionála.

Doučování v on-line škole

Rodiče, kteří pro dítě hledají doučování, by neměli zapomínat, že současná době přeje moderním technologií. V kontextu se základní školou stojí za zmínku on-line projekt Dohlavy, který zpřístupňuje kompletní osnovy ZŠ velmi stravitelnou formou. Koncepce staví na interaktivních cvičeních s vyhodnocením. Po zaplacení kurzu se zpřístupní materiály k celému roku, cena se přitom pohybuje na úrovni několika málo hodin soukromého doučování.

Kdy je čas na individuální doučování?

Navzdory vysoké kvalitě on-line školy nabízí doučování Dohlavy v Praze i osobní setkání, a to přímo u žáků doma. V týmu působí zkušení lektoři – obvykle studenti pedagogických fakult a dalších VŠ, kteří se při vstupním pohovoru prokázali znalostmi i pedagogickým nadáním. Přidělení vhodného kandidáta pak probíhá na základě dotazníku.

Individuální doučování může probíhat i online. V takovém případě dítku opět stačí notebook a internet.

Obavy z přijímacích zkoušek?

Pro žáky devátých tříd, které čekají přijímací zkoušky, je v nabídce komplexní příprava formou prezenčních i online kurzů, jejichž koncepce byla postavena dle testů Cermat. Doučování k přijímačkám probíhá v menších skupinách a účastníci si z nich odnáší tipy a triky, jak si poradit s komplikovanými úlohami.

Další informace o moderním doučování, které přináší skvělé výsledky, najdete na stránkách doucovani-dohlavy.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *