Zabijte dvě mouchy jednou ranou

Zabijte dvě mouchy jednou ranou

Chcete si udělat radost a zároveň předejít remcání partnera, že příliš utrácíte? Zabijte dvě mouchy jednou ranou a kupte si na sebe něco, co vám bude slušet tak moc té míry, že odpůrce nakupování zcela odzbrojí. Budete-li pro svého muže krásná, nemusíte se bát, že vám bude nakupování vyčítat. Ba právě naopak, pravděpodobně vám pro příště i něco přispěje. A co může být víc sexy, než luxusní saténové pyžámko, které mu připomene, že má doma bohyni? Nebudete pro něj muset daleko. Pohodlně se usaďte, nakupování může začít!

Krásné prádlo ocení i váš partner

Není nic příjemnějšího, než nakupování dámského prádla. A když ho navíc uskutečníte z pohodlí domova a to za nižší ceny, než v kamenných obchodech, k dokonalosti už nic chybět nebude. Internetový obchod krasnepradlo.cz je nabitý exkluzivními modely pyžámek, které jsou příjemné nejen na pohled, ale také na dotek. Saténová pyžama Obsession a Miran dostanou vašeho muže tam, kde ho chcete mít. Oblíbené jsou i dámská pyžama Vanilla, De Lafense či Irall, které vynikají pohodlností, precizním střihem a stylovým designem. Velmi moderní jsou pyžama s krajkovými šortkami a noční košilky s délkou do poloviny stehen.

Udělejte radost i jemu

Jděte ještě dál a udělejte si exkurzi do kategorie erotické prádlo. Zpříjemněte si monotónní večery žhavými modely, které mu nedají usnout. Každý vztah dříve, nebo později, dojde do fáze, kdy se budete muset přičinit o jeho znovuoživení a sexy prádýlko je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak toho docílit. Součástí sortimentu jsou také plavky, které jsou momentálně víc, než aktuální, ale i pánská pyžama, korzety, podvazkové pásy, legíny, trička, halenky a oblečení pro fitness. A mimochodem, s každým zakoupeným kouskem přispějete na pomoc dětem!

Publikováno: 05. 07. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: erotické prádlo | pyžama | pyžamo | saténová košilka | saténové pyžamo | sexy prádlo