Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Jak na odškodnění po dopravní nehodě?

Dopravní nehoda obvykle nekončí dobře, a to ani v případě, kdy nedojde k vážnému zranění u žádného z účastníků. Následky nemusí být vždy pouze fyzické – ty psychické mohou být také velmi vážné a často přetrvávají i několik let, či dokonce celý život. V případě škody na zdraví a s ní souvisejícího hendikepu je situace ještě horší. Alespoň do určité míry ji lze zmírnit finančním odškodněním, které zaplatí viník nehody a pojistitel vozidla.

Kdo má na odškodnění po nehodě nárok?

Pokud jste při dopravní nehodě zaviněné bezohledností či nepozorností jiného řidiče utrpěli úraz, pak máte nárok na spravedlivé odškodnění v odpovídající výši. Povinnost odčinit újmu poškozené osoby je zakotvena v občanském zákoníku. Peněžitá náhrada by měla plně vyvážit vytrpěnou bolest a související újmy, byť nemajetkového charakteru. Klíčem jsou správná argumentace a strategie při vyjednávání s pojišťovnami a viníky.

Nemusíte být na to sami

Spousta lidí, kteří mají na odškodnění po dopravní nehodě nárok, netuší, za kým se vydat a jak postupovat. Je to i váš případ? Vždy se můžete obrátit na odborníky ze společnosti První zdravotní poradenská a případ s nimi bezplatně zkonzultovat.

První zdravotní poradenská úspěšně pomáhá lidem, kteří si prošli nehodami či utrpěli jiné formy újmy na zdraví již od roku 2013. Kromě odborného poradenství zajišťuje právní zastoupení a související služby v rámci procesu vymáhání.

Odborníci to zas vás dotáhnou až do konce

Fakt, že se neorientujete v množství paragrafů, by vás neměl odradit. Kvalifikovaní pracovníci z První zdravotní poradenské vás procesem provedou takříkajíc za ručičku a bezplatně vám navrhnou optimální řešení.

V případě, že shledají reálnou šanci na úspěch, pro vás vyjednají spolupráci se specializovanou advokátní kanceláří a zahájí vymáhání odškodnění. Zároveň vás zastoupí v trestním řízení a vynasnaží se o co nejlepší výsledek.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že když viník odmítne odškodnění dopravní nehoda, není důvod házet flintu do žita. První zdravotní poradenská si neúčtuje zálohy a odměnu si vezme pouze v případě úspěchu. Více se dozvíte na 1zdravotni.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *