Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Peníze do výplaty můžete získat z pohodlí domova

Známé rčení praví, že nic není delší než týden před výplatou a možná jste již na vlastní kůži poznali, že týden před výplatou je opravdu velmi dlouhý. V peněžence nezbyla ani koruna a na účtu je vymeteno. Jenomže složenky se samy nezaplatí a potraviny se samy nenakoupí. A aby toho nebylo málo, začalo vás zlobit auto, které nutně potřebujete. Jak z toho ven? Klasická bankovní půjčka není pro tyto situace vhodná. Nebo snad chcete splácet ještě několik dalších měsíců a zbytečně se „přeplatit“? Peníze do výplaty lze získat mnohem efektivněji. Říká vám něco půjčka před výplatou?

Co je to půjčka před výplatou?

Půjčka před výplatou (často také „do výplaty“ nebo „SMS půjčka“) je zavedený termín pro speciální typ malých půjček, které jsou pro řešení akutního nedostatku financí jako stvořené. Pro tento typ finančních produktů jsou charakteristické následující znaky:

 • menší úvěrový rámec
 • krátká doba splatnosti
 • rychlé vyřízení online
 • přehledné a transparentní podmínky
 • bez ručitele
 • bez potvrzení o příjmu
 • bez zajištění

V čem je krátkodobá půjčka do výplaty lepší než kontokorent nebo kreditní karta?

Kreditní kartaNedostatek peněz lze samozřejmě řešit také prostřednictvím povoleného přečerpávání nebo kreditní karty. Jejich výhoda a zároveň nevýhoda však spočívá v tom, že z nich lze čerpat peníze opakovaně. Půjčku do výplaty uhradíte a nebudete se muset o nic víc starat. Kontokorent a kreditní karta vás budou svádět k tomu, abyste si zbytečně půjčovali často. Další výhoda půjčky spočívá v jednoduchém a rychlém vyřízení. Na kreditní kartu budete muset čekat několik dní a až poté se dostanete k penězům.

Která půjčka před výplatou je nejlepší?

V současné době je nabídka krátkodobých malých půjček velmi pestrá a vybrat tu nejlepší není snadné. Půjčky před výplatou jsou sice na první pohled podobné, ale v některých parametrech se přeci jen liší. Nebankovní společnosti navíc zájemce lákají na nejrůznější bonusy v podobě možnosti odkladu splátek apod. Proto doporučujeme přehledné online porovnání, díky kterému získáte peníze do výplaty opravdu nejvýhodněji. Anebo vsaďte na prověřenou půjčku od společnosti Ferratum.

O společnosti Ferratum Czech

Společnost Ferratum Czech je součástí významné finanční skupiny Ferratum, která působí ve 20 ezmích světa. Mateřská společnost Ferratum začala SMS půjčky nabízet ve Finsku, kde si je tamní obyvatelé okamžitě oblíbili. Ferratum poté expandovala i do dalších evropských zemích a řadu let působí i v České republice

Proč si půjčit peníze do výplaty od Ferratum?

Důvod je prostý, Ferratum půjčka před výplatou patří k těm nejlepším na nebankovním trhu. Její parametry jsou následující:

 • výše půjčky 500 Kč až 10 000 Kč
 • doba splatnosti 7 až 45 dní
 • možnost prodloužení o dalších 30 dní a to až 3x
 • bez potvrzení příjmů
 • bez ručitele

Žádost o půjčku probíhá následovně:

Na online kalkulátoru nastavíte pomocí posuvníků požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti. Aplikace vám vždy zobrazí všechny důležité údaje (úroková sazba, RPSN, poplatek) a především pak celkovou splatnou částku. V případě půjčky od Ferratum nikdy nekupujete „zajíce v pytli“ a navíc si budete moct půjčku zdarma vyzkoušet. Pro nové klienty má Ferratum připraveny půjčky ve výši od 500 Kč do 2 000 Kč na dobu 15 dní zcela zdarma.

Po odeslání formuláře vám přijde oznámení o posouzení žádost a v případě schválení vám peníze přijdou obratem na účet. Žádáte-li však o půjčku poprvé, musíte počítat s tím, že vám Ferratum pošle peníze poštovní poukázkou, která vám dorazí do 3 pracovních dní. Každá další půjčka pak probíhá klasicky okamžitým převodem na účet. Tak co vy na to? Zažádejte o peníze do výplaty a vyřešte své finační problémy dříve než vám přerostou přes hlavu.