Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Elektronika

Jak vybrat pračku? Víme, kde najdete přehled nejlepších modelů na trhu!

Dosloužila vám pračka a chystáte se na pořízení nové? Pokud vás od posledního nákupu pračky dělí pěkná řádka let, pravděpodobně se podivíte nad obrovským množstvím modelů, které jsou aktuálně k mání. V tomto článku se dozvíte, na co si dát pozor při výběru a kde najdete nejlepší pračky na trhu pěkně pohromadě.

Praní většího množství prádla v ruce nepřipadá v úvahu. Pračky se však liší kvalitou praní, komfortem obsluhy a v dalších parametrech. V posledních letech se na trhu s bílým zbožím objevilo množství nových výrobců, z nichž mnozí nabízí výrobky s velmi atraktivním poměrem ceny a užitných vlastností.

Vašim objektivním vodítkem mohou být recenze praček na portálu Testado. V žebříčku jsou pračky umístěny na základě hodnocení zákazníků, kteří si dané modely pořídili v českých eshopech. Zda se zaměříte na nejlépe hodnocené modely a vyberete si ten nejvhodnější, nebo to uděláte naopak a přečtete si pouze recenzi pračky, na kterou jste narazili v eshopu, je na vás. V každém případě získáte potřebné informace, na základě kterých učiníte správné rozhodnutí.

Recenze praček jsou přehledně rozděleny do kategorií podle typu (způsob plnění, pračky se sušičkou…) a značky. Na Testado nechybí ani pravidelně aktualizované tipy na nejlepší pračky na trhu.

Ještě před tím, než se začtete do recenzí konkrétních modelů, byste měli zvážit obecné vlastnosti pračky. Tedy způsob plnění, kapacitu a uspořádání bubnu, energetickou spotřebu, přítomnost parního generátoru (likviduje bakterie a alergeny), systém Aquastop pro uzavření přívodu vody v případě netěsnosti pláště přívodní hadice apod.

Některé dražší pračky podporují Wi-Fi, prostřednictvím kterého lze sledovat prací cyklus i na dálku, případně diagnostikovat závadu spotřebiče. Díky NFC je zase možné stahovat nové prací programy a aplikovat je pouhým přiložením chytrého mobilního telefonu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *