Jak na výhodné nakupování i bez schránky přeplněné reklamními letáky?

Jak na výhodné nakupování i bez schránky přeplněné reklamními letáky?

Trápí vás omezený rozpočet a musíte proto nakupovat na základě slevových akcí? Nebo jen chcete ušetřit nemalé peníze za elektroniku, vybavení do domácnosti a další věci? Obchodní řetězce svádí litý konkurenční boj a nabízí zákazníkům neodolatelné možnosti, jak za nákup výrazně ušetřit. V podstatě stačí, když budete bedlivě sledovat aktuální reklamní letáky a řídit se podle nich. Jenomže co když na vaši poštovní schránku brigádník kašle? Díky internetu se bez klasických tištěných letáků docela dobře obejdete! Tištěné reklamní letáky jsou v dnešní době naprosto zbytečné. V prvé řadě se nedostávají zdaleka do všech schránek a v řadě druhé spousta lidí naopak vyhazuje letáky z obchodů, kam nechodí nakupovat. Udělejte rázný krok a nalepte na svou schránku cedulku s nápisem „prosím, nevhazujte letáky“. Nebojte se, o informace o slevách nepřijdete... Zmínili jsme, že internet učinil z tištěných letáků nepotřebný artikl. To ovšem neznamená, že budete muset ztrácet čas surfováním po všech webových stránkách jednotlivých obchodních řetězců. Tak byste sice nepřišli o žádnou novou slevu, ale ztratili byste zbytečně moc času. Stačí, když si otevřete nový specializovaný portál Letákomat.cz, který soustředí všechny aktuální letáky na jednom místě. Portál Letákomat.cz je velmi intuitivní a letáky jsou rozděleny na základě kategorií (např. elektronika, bydlení, drogerie apod.) i abecedního seznamu. Pro vás to znamená jediné – bez zbytečného otálení okamžitě najdete aktuální leták prodejny, kterou se právě chystáte navštívit. No a pro „lovce slev“ - tedy zákazníky, kteří nechtějí přijít o žádnou novou slevu – se nabízí možnost odběru novinek formou newsletteru. Informace o nových letácích můžete dostávat e-mailem. Na webu samozřejmě nechybí ani vyhledávání konkrétních klíčových slov (např. určitého letáku apod.)

Tipy na skvělý nákup

Prozkoumali jsme aktuální reklamní letáky vybraných prodejců a doporučujeme:

TETA drogerie

Oblíbený řetězec TETA drogerie nabízí široký sortiment drogistického zboží za velmi výhodné ceny. V posledním katalogu nechybí tipy na klubové slevy, např. v podobě 50% slevy na celý sortiment hygienických potřeb značky Sensodyne a 25% slevy na kvalitní barvy na vlasy značky Schwarzkopf. Za zvýhodněné ceny mohou nakupovat všichni členové TETA klubu (kartičku dostanete zdarma). V aktuálním letáku na tento týden zároveň najdete praktické valentýnské tipy a rozhovory se známými osobnostmi. V posledním čísle s Mahulenou Bočanovou.

Globus

Obchodní řetězec Globus v posledním letáku avizuje na pád cen velké části sortimentu. Nás zaujala 30% sleva na řecké jogurty značky Milko, 41% sleva na jogurty na pití značky Kunín a výrazná sleva ve výši 38% na delikátní dezert Carte D"or. Z původních 129 Kč byl zlevněn na 79,90 Kč. A to je teprve začátek – aktuální letáky doslova přetékají slevami. Na www.letakomat.cz je najdete všechny!

Publikováno: 05. 02. 2016

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam