Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Jak na výhodné nakupování i bez schránky přeplněné reklamními letáky?

Trápí vás omezený rozpočet a musíte proto nakupovat na základě slevových akcí? Nebo jen chcete ušetřit nemalé peníze za elektroniku, vybavení do domácnosti a další věci? Obchodní řetězce svádí litý konkurenční boj a nabízí zákazníkům neodolatelné možnosti, jak za nákup výrazně ušetřit. V podstatě stačí, když budete bedlivě sledovat aktuální reklamní letáky a řídit se podle nich. Jenomže co když na vaši poštovní schránku brigádník kašle? Díky internetu se bez klasických tištěných letáků docela dobře obejdete!

Tištěné reklamní letáky jsou v dnešní době naprosto zbytečné. V prvé řadě se nedostávají zdaleka do všech schránek a v řadě druhé spousta lidí naopak vyhazuje letáky z obchodů, kam nechodí nakupovat. Udělejte rázný krok a nalepte na svou schránku cedulku s nápisem „prosím, nevhazujte letáky“. Nebojte se, o informace o slevách nepřijdete…

Zmínili jsme, že internet učinil z tištěných letáků nepotřebný artikl. To ovšem neznamená, že budete muset ztrácet čas surfováním po všech webových stránkách jednotlivých obchodních řetězců. Tak byste sice nepřišli o žádnou novou slevu, ale ztratili byste zbytečně moc času. Stačí, když si otevřete nový specializovaný portál Letákomat.cz, který soustředí všechny aktuální letáky na jednom místě.

Portál Letákomat.cz je velmi intuitivní a letáky jsou rozděleny na základě kategorií (např. elektronika, bydlení, drogerie apod.) i abecedního seznamu. Pro vás to znamená jediné – bez zbytečného otálení okamžitě najdete aktuální leták prodejny, kterou se právě chystáte navštívit. No a pro „lovce slev“ – tedy zákazníky, kteří nechtějí přijít o žádnou novou slevu – se nabízí možnost odběru novinek formou newsletteru. Informace o nových letácích můžete dostávat e-mailem. Na webu samozřejmě nechybí ani vyhledávání konkrétních klíčových slov (např. určitého letáku apod.)

Tipy na skvělý nákup

Prozkoumali jsme aktuální reklamní letáky vybraných prodejců a doporučujeme:

TETA drogerie

Oblíbený řetězec TETA drogerie nabízí široký sortiment drogistického zboží za velmi výhodné ceny. V posledním katalogu nechybí tipy na klubové slevy, např. v podobě 50% slevy na celý sortiment hygienických potřeb značky Sensodyne a 25% slevy na kvalitní barvy na vlasy značky Schwarzkopf. Za zvýhodněné ceny mohou nakupovat všichni členové TETA klubu (kartičku dostanete zdarma). V aktuálním letáku na tento týden zároveň najdete praktické valentýnské tipy a rozhovory se známými osobnostmi. V posledním čísle s Mahulenou Bočanovou.

Globus

Obchodní řetězec Globus v posledním letáku avizuje na pád cen velké části sortimentu. Nás zaujala 30% sleva na řecké jogurty značky Milko, 41% sleva na jogurty na pití značky Kunín a výrazná sleva ve výši 38% na delikátní dezert Carte D“or. Z původních 129 Kč byl zlevněn na 79,90 Kč.

A to je teprve začátek – aktuální letáky doslova přetékají slevami. Na www.letakomat.cz je najdete všechny!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *