Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Šatlava: Tradiční nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku

Potrpíte si na dobré jídlo v příjemném prostředí moderní restaurace s mnoha tradičními prvky? Pohybujete-li se v okolí Frýdku-Místku, rozhodně nepřehlédněte známou restauraci Morava. Restaurační zařízení patří k tomu nejlepšímu, co je v dané lokalitě k mání a my vám prozradíme několik pádných důvodů, proč byste měli se svými chuťovými pohárky zavítat právě zde! A pozor, od 1.1.2016 se z restaurace stane nekuřácká!

Skvělá česká kuchyně

Ve frýdeckomístecké restauraci nabízí širokou škálu domácí kuchyně. Neošizené pokrmy z pečlivě vybraných surovin uspokojí i náročné gurmány. Neztrácejte čas vařením a potěšte své smysly chuťovkou z jídelního lístku nebo denního menu, které vás mile překvapí skvělým poměrem ceny a kvality.

Vynikající pivo Morava

Milovníkům zlatého moku zaplesá srdíčko. V restauraci Morava čepují legendární Radegast a lokální pochoutky z Pivovárku Morava. Piva Lapák a Morava spadají do kategorie světlých ležáků a vyrábí se tradičním způsobem z českých surovin. Dekádami ověřený proces výroby garantuje nezaměnitelnou chuť, díky které si Pivovárek Morava získal nespočet skalních příznivců. Přidejte s k nim i vy!

V restauraci Šatlava si samozřejmě přijdou na své i konzumenti lahvového piva, vína, likérů a jiných alko i nealko nápojů. Nabídka je bohatá a na své si přijde každý.

Atraktivní prostředí

Stylový interiér restaurace umocňuje celkový dojem z dobrého jídla a pití. Posezení je příjemné a v případě dobrého počasí můžete nasávat čerstvý vzduch na zahrádce. V restauraci je velkoplošná televize ke sledování sportovních přenosů, jukebox, kulečník, biliard a šipky. Nedílnou součástí je i herna a sázková kancelář – o zábavu tak nebudete mít nouzi. Samozřejmostí je i bezplatné wifi připojení a bezbariérový přístup.

Potřebujete snad další důvody, proč strávit příjemné chvíle u dobrého jídla a pití v Šatlavě? Restauraci Šatlava najdete na adrese Jiřího Trnky 82, 738 01, Frýdek Místek. Další informace pak na http://www.satlava.info/frydek-mistek-ii.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *