Šatlava: Tradiční nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku

Šatlava: Tradiční nekuřácká restaurace ve Frýdku-Místku

Potrpíte si na dobré jídlo v příjemném prostředí moderní restaurace s mnoha tradičními prvky? Pohybujete-li se v okolí Frýdku-Místku, rozhodně nepřehlédněte známou restauraci Morava. Restaurační zařízení patří k tomu nejlepšímu, co je v dané lokalitě k mání a my vám prozradíme několik pádných důvodů, proč byste měli se svými chuťovými pohárky zavítat právě zde! A pozor, od 1.1.2016 se z restaurace stane nekuřácká!

Skvělá česká kuchyně

Ve frýdeckomístecké restauraci nabízí širokou škálu domácí kuchyně. Neošizené pokrmy z pečlivě vybraných surovin uspokojí i náročné gurmány. Neztrácejte čas vařením a potěšte své smysly chuťovkou z jídelního lístku nebo denního menu, které vás mile překvapí skvělým poměrem ceny a kvality.

Vynikající pivo Morava

Milovníkům zlatého moku zaplesá srdíčko. V restauraci Morava čepují legendární Radegast a lokální pochoutky z Pivovárku Morava. Piva Lapák a Morava spadají do kategorie světlých ležáků a vyrábí se tradičním způsobem z českých surovin. Dekádami ověřený proces výroby garantuje nezaměnitelnou chuť, díky které si Pivovárek Morava získal nespočet skalních příznivců. Přidejte s k nim i vy! V restauraci Šatlava si samozřejmě přijdou na své i konzumenti lahvového piva, vína, likérů a jiných alko i nealko nápojů. Nabídka je bohatá a na své si přijde každý.

Atraktivní prostředí

Stylový interiér restaurace umocňuje celkový dojem z dobrého jídla a pití. Posezení je příjemné a v případě dobrého počasí můžete nasávat čerstvý vzduch na zahrádce. V restauraci je velkoplošná televize ke sledování sportovních přenosů, jukebox, kulečník, biliard a šipky. Nedílnou součástí je i herna a sázková kancelář – o zábavu tak nebudete mít nouzi. Samozřejmostí je i bezplatné wifi připojení a bezbariérový přístup. Potřebujete snad další důvody, proč strávit příjemné chvíle u dobrého jídla a pití v Šatlavě? Restauraci Šatlava najdete na adrese Jiřího Trnky 82, 738 01, Frýdek Místek. Další informace pak na http://www.satlava.info/frydek-mistek-ii.

Publikováno: 18. 12. 2015

Kategorie: Strava

Autor: Adam

Tagy: restaurace frýdek místek | šatlava frýdek místek