Jak vyšperkovat stěny ve vašem interiéru?

Také nemáte rádi pohled na nudnou zeď, která kazí celkový dojem ve vašem bytě? Potom ji vylepšete. Přinášíme vám totiž několik tipů, jak na to. Pojďme se na některé z nich podívat. Sami uvidíte, že se jedná o velmi jednoduché možnosti.

Základem je barva, nebo samolepky

První variantou je určitě změna barvy. Už dávno neplatí, že by zeď musela být nutně jenom bílá. V tomto směru můžete zvolit různé pastelové barvy, ideálně v jejich světlejších odstínech. Dobré je v tomto směru řídit se podle psychologie barev, jelikož každá na naši mysl může působit jinak. Barvy stěn poté můžete ozvláštnit specielními samolepkami, které jednoduše nalepíte právě na plochu vaší zdi.

Zkuste i obraz

Pokud už stěna není nutná, ale stále je poměrně prázdná, stále není důvod zoufat. Samozřejmě máte několik možností, od různých polic, až po obrazy. Ty už není nutné kupovat v galeriích, protože to jde i online. Na webu umenisveta.sk. Ten je možností, jak si vybrat obraz dle svých představ a z pohodlí domova. Navíc s jistotou toho, že si můžete zároveň vybrat také rám. A to takový, který se vám líbí a takový, se kterým obraz nejlépe koresponduje.

Pověste si na zeď i něco netradičního

Máte-li rodinu a děti, jistě často přemýšlíte nad tím, jak je zabavit. Pokud hledáte příjemnou možnost, při které se pobaví celá rodina, zkuste puzzle, které koupíte zde. Tyto skládanky totiž nejsou jenom aktivitou pro celou rodinu, ale jsou i možností, jak vytvořit obraz, který lze nechat zasklít a taktéž pověsit na zeď. A podle čeho vybrat to pravé? Je to především:
  • Konkrétní motiv
  • Počet dílků
  • Provedení (klasické, 3D)
  • Materiál
Následně už stačí dostatek trpělivosti a pečlivosti a svůj unikátní obraz na stěnu si můžete sami sestavit. A to do obývacího pokoje, ložnice, i pokoje dětského. Stačí si jenom předkoupí ujasnit, kde se nachází ona stěna, kde se bude dobře vyjímat.

Publikováno: 04. 03. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam