Radiátor jako dominantní prvek interiéru?!

Radiátor jako dominantní prvek interiéru?!

Radiátor je nezbytným, ale nepříliš oblíbeným prvkem centrálního vytápění. Tedy alespoň tomu tak vždy bylo. Kvůli neatraktivnímu vzhledu jsme se je snažili zakrývat a maskovat tak, aby nebudily příliš pozornost. Dnes je všechno jinak a z nevzhledných „kusů železa“ se staly atraktivní designové prvky, často až dominanty interiéru. Moderní radiátory, vynikají nejrůznějšími variantami konstrukcí, tvarů a barev. Dokáží podtrhnout styl každého bydlení – i toho vašeho!

Laurens - jednoduše krásné radiátory

Zaměřili jsme se na sortiment firmy Laurens, která nabízí designové radiátory, které se hodí do všech typů interiéru. Najdete mezi nimi moderní tělesa v minimalistickém pojetí, ale i zdobené retro modely, které mají i přes odlišný vzhled několik společných vlastností. Nejsou jen ryze funkční, ale zároveň plní estetickou funkci. Nabídka je opravdu pestrá a najdete v ní elektrické koupelnové, retro, litinové, ocelové sekční, ale i nízkoteplotní a jiné radiátory, které je možno sladit s odpovídajícími doplňky. Ať už si však vyberete jakýkoliv model, vždy můžete počítat nejen s dokonalým vzhledem, ale i prvotřídní kvalitou a vysokým výkonem. Ostatně stále jde o topná tělesa, jejichž prioritou je předat do prostoru co nejvíce tepla.

Vyberte si topení na míru svého bydlení

Nabízený sortiment skutečně předčí vaše očekávání. Elektrické koupelnové radiátory jsou k mání v mnoha povrchových úpravách, včetně praktického zrcadlového provedení. Laurens však nezapomněl ani na domácnosti, které využívají nízkoteplotní systém topení (tedy tepelná čerpadla či kondenzační kotle). Právě ty totiž kladou důraz na rychlé a efektivní předání tepla, což umožňují nabízení nízkoteplotní radiátory. Použité materiály, měď a hliník, se pyšní dlouhou životností a není je třeba nijak udržovat. Bydlíte-li ve starší zástavbě se silnějšími zdmi, doporučujeme radiátory z litiny. Dekorační radiátory si můžete prohlédnout přímo na webu laurens.cz, kde mimo jiné najdete i spoustu užitečných informací, které vám pomohou s výběrem vhodného tělesa.

Publikováno: 10. 04. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dekorační radiátory | designové radiátory | designové topení | raiátory laurens