Když nevíte co by, skočte si s padákem

Když nevíte co by, skočte si s padákem

Milujete vzrušení a za pořádnou akci byste dali takřka cokoliv? Pokud místo toho jenom sedíte u obrazovky a pozorujete, jak si někteří šťastlivci užívají adrenalinové zážitky, postavte se k tomu čelem, zvedněte zadek a přidejte se do jejich řad. Vždyť je to tak snadné – stačí se obrátit na někoho, kdo vám zprostředkuje tandemový seskok padákem. A proč právě padák? Protože výška kolem šesti kilometrů je vážně něco! Ať už zvolíte tandemový let na padákovém kluzáku nebo tandemový seskok padákem, nebudete litovat. V obou případech jde o velmi intenzivní zážitky, na které jen tak nezapomenete. Možná se vám dokonce zalíbí natolik, že se skákání začnete aktivně věnovat. A máte-li ve svém okolí někoho s podobnými zájmy, můžete mu tandemový seskok věnovat jako dárek.

Skákání je bezpečné, ale přesto přesto adrenalinové

Tandemový seskok padákem je bezpečný, ale přesto vám bude adrenalin stříkat z uší. Jakmile se u dveří v letadle rozsvítí pověstné zelené světlo, zažijete nepopsatelnou kombinaci strachu a euforie. Pocítíte, že ŽIJETE a zapomenete na všechny ty malichernosti, které jste řešili ještě chvíli před nástupem do letadla. Po krátkém volném pádu budete několik minut plachtit a pozorovat svět z ptačí perspektivy. Tak na co ještě čekáte? Zažijte seskok padákem a udělejte tlustou čáru za stereotypem a nudou. Z výšky 6 000 metrů si můžete skočit pouze na letišti v Klatovech. Ještě před tím byste však měli absolvovat seskok z výšky 4 000 metrů – budete vědět, do čeho jdete.

Zkušenější skáčou sami

Jakmile absolvujete tandemový seskok, budete moct skákat i bez instruktora. Samostatný seskok lze absolvovat na mnoha letištích, například v Příbrami, v Mostě nebo ve zmíněných Klatovech. Pro podrobnější info navštivte leteckezazitky.cz, kde najdete i jiné letecké zážitky přímo od pilotů.

Publikováno: 24. 06. 2017

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: tandemový seskok padákem