Jak vybrat odvlhčovač vzduchu?

Jak vybrat odvlhčovač vzduchu?

Nadměrnou vlhkost v interiéru pociťujeme především na podzim, nicméně někteří z nás s ní „zápasí“ téměř po celý rok. V praxi se projevuje rosením oken, špatným schnutím prádla a v horším případě vznikem plísní. Dlouhodobý pobyt ve vlhkém prostředí není příjemný a už vůbec ne zdravý. Mimo to trpí také vybavení místnosti a konstrukci objektu. Ale jak se vlhkosti nadobro zbavit? Pořiďte si odvlhčovač neboli vysoušeč vzduchu!

Moderní odvlhčovače mají multifunkční využití

Kvalitní odvlhčovače vzduchu dokáží hotové divy. Moderní typy mají multifunkční využití a efektivně odstraní vlhkost a s ní spojený zápach, zabrání tvorbě plísní, skvrn a rzi. Vaše prádlo bude najednou schnout mnohem rychleji, a to samé platí také o potravinách uložených ve sklepě. Odvlhčovače se využívají také k vysoušení prostorů po záplavách a své místo mají i ve skladech. V neposlední řadě na ně nedají dopustit majitelé vnitřních bazénů a vířivých van. S ohledem na rozsáhlý sortiment je vhodné zacílit na kvalitní modely od renomovaných výrobců. Odvlhčovače jsou k mání s různě silným výkonem (vybírejte dle velikosti interiéru, ve kterém budete zařízení využívat) a funkcemi. Neváhejte investovat do energeticky úsporného vysoušeče s nízkou hlučností. Moderní přístroje se chlubí hlučností pod 30dB (běžná lednička má cca 40dB).

S výběrem vám rádi pomohou odborníci z CVB

Nebudete-li si vědět rady s výběrem, obraťte se na specializovaného prodejce – ten vám doporučí vhodný model. Za zmínku stojí internetový obchod www.ventilatory-shop.cz, který provozuje zavedená společnost CVB s.r.o. Firma má skladem velké množství kvalitních výrobků, vynikající hodnocení na serveru Heureka a obchodní podmínky certifikované sdružením dTest. Při nákupu nad 1000 Kč nebudete muset platit poštovné a zboží budete mít doma obratem. Zároveň si ho můžete vyzvednout na některém z 290 míst zásilkovny. Dalším důvodem, proč nakupovat u CVB, je 30ti denní lhůta pro vrácení výrobku (standardní lhůta dle zákona je 14 dní) a garance nejnižší ceny. Pokud totožný výrobek najdete u konkurence levněji, budete ho mít za cenu o 10 % nižší než v nalezeném e-shopu. A ke každému nákupu dostanete navrch dáreček.

Publikováno: 08. 03. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat odvlhčovač vzduchu