Reklama

Přípravky Phyteneo

Hledáte účinnou pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte Phyteneo.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

brand-160x600-1493717091.jpg
Bydlení

Jak si zařídit obývací pokoj?

Pokud jste již někdy v minulosti podstoupili kompletní či částečnou rekonstrukci bydlení, jistě nám dáte za pravdu, že určitě nejde o jednoduchou práci. K tomu, aby se vám zařízení podařilo perfektně sladit, je zapotřebí jistá dávka kreativity, kterou však nebyli vybaveni všichni lidé. Ale není třeba zoufat – držte se následujících tipů a zvládnete to s grácií. Prozradíme vám, co by nemělo chybět v obývacím pokoji – ve středobodu vaší domácnosti.

Co by v obývacím pokoji dozajista nemělo chybět?

Alfou a omegou každého obývacího pokoje je sedací souprava a obývací stěna. Na těchto dvou základních prvcích budete “stavět”. Je žádoucí, ale vzájemně ladily a v harmonii by s nimi měly být také dekorace.

Co se týče sedacích souprav, rozhodně nejsou nedostatkovým zbožím. Na trhu je naopak ohromné množství variant, které se liší uspořádáním, materiálem a v mnoha dalších ohledech. Stoprocentně se vám nakonec podaří vybrat tu správnou.

Dalším krokem je výběr obývací stěny, která poslouží například pro umístění televize i jako úložný prostor pro řadu věcí, bez nichž si obývací pokoj nedokážete představit. Opět dostanete na výběr z ohromného množství modelů. V kurzu jsou momentálně vzdušnější a variabilnější stěny.

Nedaří se vám vše sladit? Volte hotové řešení!

U specializovaných prodejců narazíte na kompletní sestavy, které zahrnují televizní stolek, police, skříň, komodu, konferenční stolek a případně i další prvky. Spoustu inspirace najdete v e-shopu Atan.cz – stačí zabrousit do kategorie „obývací pokoje“ a vybrat některý z obývacích programů. Nábytek je na fotografiích zakomponován do stylového interiéru a je jen na vás, jestli si své bydlení zařídíte ve stejném nebo podobném stylu.

Případně se rovnou obraťte na bytového architekta. Na základě vašich požadavků vám navrhne optimální řešení interiéru.

 

 

brand-336x280-1493717091.jpg

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *