Jak si zařídit obývací pokoj?

Jak si zařídit obývací pokoj?

Pokud jste již někdy v minulosti podstoupili kompletní či částečnou rekonstrukci bydlení, jistě nám dáte za pravdu, že určitě nejde o jednoduchou práci. K tomu, aby se vám zařízení podařilo perfektně sladit, je zapotřebí jistá dávka kreativity, kterou však nebyli vybaveni všichni lidé. Ale není třeba zoufat - držte se následujících tipů a zvládnete to s grácií. Prozradíme vám, co by nemělo chybět v obývacím pokoji - ve středobodu vaší domácnosti.

Co by v obývacím pokoji dozajista nemělo chybět?

Alfou a omegou každého obývacího pokoje je sedací souprava a obývací stěna. Na těchto dvou základních prvcích budete "stavět". Je žádoucí, ale vzájemně ladily a v harmonii by s nimi měly být také dekorace. Co se týče sedacích souprav, rozhodně nejsou nedostatkovým zbožím. Na trhu je naopak ohromné množství variant, které se liší uspořádáním, materiálem a v mnoha dalších ohledech. Stoprocentně se vám nakonec podaří vybrat tu správnou. Dalším krokem je výběr obývací stěny, která poslouží například pro umístění televize i jako úložný prostor pro řadu věcí, bez nichž si obývací pokoj nedokážete představit. Opět dostanete na výběr z ohromného množství modelů. V kurzu jsou momentálně vzdušnější a variabilnější stěny.

Nedaří se vám vše sladit? Volte hotové řešení!

U specializovaných prodejců narazíte na kompletní sestavy, které zahrnují televizní stolek, police, skříň, komodu, konferenční stolek a případně i další prvky. Spoustu inspirace najdete v e-shopu Atan.cz – stačí zabrousit do kategorie „obývací pokoje“ a vybrat některý z obývacích programů. Nábytek je na fotografiích zakomponován do stylového interiéru a je jen na vás, jestli si své bydlení zařídíte ve stejném nebo podobném stylu. Případně se rovnou obraťte na bytového architekta. Na základě vašich požadavků vám navrhne optimální řešení interiéru.    

Publikováno: 01. 06. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam