Když venku prší, využijte toho a zbavte se nepotřebných věcí!

Když venku prší, využijte toho a zbavte se nepotřebných věcí!

Co dělat, když se zima pozvolna transformuje na jaro a venku téměř nepřetržitě prší? Když počasí nepřeje, nezbývá, než zůstat doma. Ale namísto nicnedělání u televize je mnohem efektivnější pořádný úklid. Ideálně takový,v rámci kterého protřídíte věci a vyhodíte vše, co vám doma zbytečně zabírá místo. Ovšem pozor, nemusíte přistavovat kontejner – když položky vložíte do inzerce zdarma, nebude vás to stát ani korunu a naopak trochu přilepšíte domácímu rozpočtu.

Co se dá prodat?

Začátek jara je pro generální úklid jako stvořený. Pokud nic neopomenete a prošmejdíte bydlení od sklepa až po půdu, jistě najdete spoustu věcí, které jsou pro vás harampadím, ale pro někoho dalšího užitečné. Může se jednat o starší hračky, elektroniku, sportovní potřeby, oblečení a další položky. A staré křeslo, které jste se už dávno chystali rozštípat, dejte do bazaru nábytku – budete se divit, jak rychle se po něm zapráší. Vy vyděláte a budete mít doma zase o pár centimetrů čtverečních místa navíc.

Zájem je i o staré knihy a hudební nástroje

Máte na půdě spoustu krabic s knihami, které pravděpodobně nebudete nikdy číst? Řešení má název bazar knih. Lidé mají zájem o literaturu všech žánrů a mnozí skupují také časopisy, učebnice a mapy. Jinými slovy všechno možné i nemožné. S ještě větší poptávkou se setkáte v případě hudebních nástrojů. Bazar hudebních nástrojů je sice starších houslí, kytar, klavírů a kdo ví, čeho ještě, plný, ale položky se velmi rychle mění. Vyzkoušejte to a překvapí vás, jak rychle se zbavíte všeho, co vám doma překáží.

Uděláte radost, a to je hlavní

Co na tom, že jste finančně „za vodou“ - spousta lidí naopak řeší každou korunu. Nabídnete-li jim své věci za symbolickou cenu, budou mít velkou radost. Navíc se zasloužíte o lepší životní prostředí, protože vaše věci bude nadále využívat někdo, kdo by si je jinak pořídil nové. Potřebujete snad další důvody, proč si doma udělat pořádek a prodat věci přes inzertní portál?

Publikováno: 07. 03. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: inzerce knih | inzerce nábytku | jarní úklid