Pneu Šimek: Špičkový pneuservis pro lokalitu Praha 4 Modřany

Pneu Šimek: Špičkový pneuservis pro lokalitu Praha 4 Modřany

Dobrá zpráva pro motoristy, kteří bytostně nesnáší zimu. Zanedlouho se opět přehoupne do příjemnějšího období a vypadá to, že se sněhové nadílky obávat nemusíme. Oficiálně jaro započne 31.3., a právě od tohoto dne budete moct přezout svého plechového miláčka na letní pneumatiky. Datum v kalendáři samozřejmě není rozhodující a mnohem důležitější jsou teplotní a povětrnostní podmínky. Mezní teplota je 7°C – nad ní ztrácí zimní pneumatiky kladné vlastnosti. A přestože vás zákon nemůže k výměně pneu přinutit, v rámci vlastní bezpečnosti to udělejte. Budete potřebovat asistenci? Ať už vám v garáži nebo na parkovišti před domem parkuje osobní vůz, SUV, offroad nebo dodávka, zastavte se u Pneu Šimek na pražských Modřanech. Zavedený pneuservis v Praze nabízí veškeré servisní práce, které souvisí s výměnou pneumatik. Nemáte-li čas nebo možnost vyměnit gumy svépomocí doma, svěřte svůj automobil profesionálům.

Některé věci v garáži nedáte

Demontovat a namontovat novou pneumatiku zřejmě zvládnete i sami, nicméně na případné vyvážení či opravu vzdušnice se pravděpodobně bez odpovídající výbavičky nezmůžete. Pneuservis Praha 4 Modřany navíc nabízí opravy bočních průřezů a průpichů špičkovým materiálem, očištění a konzervaci dosedací plochy nábojů kol speciálním konzervačním přípravkem, přezutí nízkoprofilovek, chromovaných a alu kol bez montážní páky a v neposlední řadě také plnění pneu dusíkem. Za zmínku stojí také možnost sezónního uskladnění.

U Pneu Šimek si můžete pneumatiky koupit

Pokud ještě nové letní pneumatiky nemáte, nevadí. U Pneu Šimek zakoupíte jak gumy, tak plechové i hliníkové ráfky. S výběrem vhodného modelu vám rádi pomohou kvalifikovaní servismani. A pozor, v pražském pneuservisu můžete využít také čištění interiéru vozidla. Nebylo by prima vyrazit na cesty nejen v přezutém, ale i voňavém a čistoskvoucím autě? Kontakt a další podrobnosti najdete na www.pneusimek.cz.

Publikováno: 14. 03. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: pneuservis praha 4 modřany | pneuservis v praze