Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Pneu Šimek: Špičkový pneuservis pro lokalitu Praha 4 Modřany

Dobrá zpráva pro motoristy, kteří bytostně nesnáší zimu. Zanedlouho se opět přehoupne do příjemnějšího období a vypadá to, že se sněhové nadílky obávat nemusíme. Oficiálně jaro započne 31.3., a právě od tohoto dne budete moct přezout svého plechového miláčka na letní pneumatiky. Datum v kalendáři samozřejmě není rozhodující a mnohem důležitější jsou teplotní a povětrnostní podmínky. Mezní teplota je 7°C – nad ní ztrácí zimní pneumatiky kladné vlastnosti. A přestože vás zákon nemůže k výměně pneu přinutit, v rámci vlastní bezpečnosti to udělejte. Budete potřebovat asistenci?

Ať už vám v garáži nebo na parkovišti před domem parkuje osobní vůz, SUV, offroad nebo dodávka, zastavte se u Pneu Šimek na pražských Modřanech. Zavedený pneuservis v Praze nabízí veškeré servisní práce, které souvisí s výměnou pneumatik. Nemáte-li čas nebo možnost vyměnit gumy svépomocí doma, svěřte svůj automobil profesionálům.

Některé věci v garáži nedáte

Demontovat a namontovat novou pneumatiku zřejmě zvládnete i sami, nicméně na případné vyvážení či opravu vzdušnice se pravděpodobně bez odpovídající výbavičky nezmůžete. Pneuservis Praha 4 Modřany navíc nabízí opravy bočních průřezů a průpichů špičkovým materiálem, očištění a konzervaci dosedací plochy nábojů kol speciálním konzervačním přípravkem, přezutí nízkoprofilovek, chromovaných a alu kol bez montážní páky a v neposlední řadě také plnění pneu dusíkem. Za zmínku stojí také možnost sezónního uskladnění.

U Pneu Šimek si můžete pneumatiky koupit

Pokud ještě nové letní pneumatiky nemáte, nevadí. U Pneu Šimek zakoupíte jak gumy, tak plechové i hliníkové ráfky. S výběrem vhodného modelu vám rádi pomohou kvalifikovaní servismani. A pozor, v pražském pneuservisu můžete využít také čištění interiéru vozidla. Nebylo by prima vyrazit na cesty nejen v přezutém, ale i voňavém a čistoskvoucím autě? Kontakt a další podrobnosti najdete na www.pneusimek.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.