Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Klidné bydlení nedaleko rušného centra? Takové jsou Byty Na Vackově

Pražský realitní trh sice není v ideální kondici, ale nejsou podobně jsou na tom i ostatní evropské metropole. Developeři vedou válku s úředníky a nové byty nepřibývají tak rychle, aby pokryly poptávku. Přesuňme se však do Horního Žižkova, místa velkých změn. Původní Nákladové nádraží Praha – Žižkov se promění na moderní obchodní a rezidenční čtvrť a v lokalitě Na Vackově vyroste přes tři sta nových bytových jednotek. Developerský projekt Byty Na Vackově představuje jedinečnou šanci pro každého, kdo hledá klidné bydlení v blízkosti centra.

Přítomnost všech potřebných služeb v bezprostřední blízkosti bydliště, patří k základním aspektům výběru bydlení. Z hlediska občanské vybavenosti jsou byty Praha 3 na vysoké úrovni a budoucí obyvatelé nebudou ztrácet čas dojížděním – vše budou mít po ruce díky propojení Vackova na budoucí městské centrum v místech zmíněného nádraží.

Vackov je místem, které si zamiluje každý

Okolí lokality Vackova má dvě tváře. Na jedné straně jde o živoucí čtvrť, která nabízí množství kulturního vyžití. Nachází se zde stylové bary, příjemné restaurace a mimo jiné i oblíbené kino Aero. Jedinečnou atmosféru pak umocňují historické pamětihodnosti opředené mnoha legendami.

Druhou tvář ocení milovníci klidu. Nedaleko bytových domů jsou místa, která jsou jako stvořená k procházkám s celou rodinou. Park Židovské pece, sady Na Krajcárku či rozlehlý park Parukářka – tolik relaxace uprostřed zeleně nabízí jen málokterá pražská lokalita.

Kde najdete aktuální informace a ceník?

Prodej bytů v Praze na Žižkově můžete sledovat na byty.navackove.cz. Výstavba má být dokončena v roce 2020 a předání proběhne v následujícím roce. Developer Metrostav Development zároveň nabízí pomocnou ruku s výhodným financováním bydlení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *