Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Klidné bydlení nedaleko rušného centra? Takové jsou Byty Na Vackově

Pražský realitní trh sice není v ideální kondici, ale nejsou podobně jsou na tom i ostatní evropské metropole. Developeři vedou válku s úředníky a nové byty nepřibývají tak rychle, aby pokryly poptávku. Přesuňme se však do Horního Žižkova, místa velkých změn. Původní Nákladové nádraží Praha – Žižkov se promění na moderní obchodní a rezidenční čtvrť a v lokalitě Na Vackově vyroste přes tři sta nových bytových jednotek. Developerský projekt Byty Na Vackově představuje jedinečnou šanci pro každého, kdo hledá klidné bydlení v blízkosti centra.

Přítomnost všech potřebných služeb v bezprostřední blízkosti bydliště, patří k základním aspektům výběru bydlení. Z hlediska občanské vybavenosti jsou byty Praha 3 na vysoké úrovni a budoucí obyvatelé nebudou ztrácet čas dojížděním – vše budou mít po ruce díky propojení Vackova na budoucí městské centrum v místech zmíněného nádraží.

Vackov je místem, které si zamiluje každý

Okolí lokality Vackova má dvě tváře. Na jedné straně jde o živoucí čtvrť, která nabízí množství kulturního vyžití. Nachází se zde stylové bary, příjemné restaurace a mimo jiné i oblíbené kino Aero. Jedinečnou atmosféru pak umocňují historické pamětihodnosti opředené mnoha legendami.

Druhou tvář ocení milovníci klidu. Nedaleko bytových domů jsou místa, která jsou jako stvořená k procházkám s celou rodinou. Park Židovské pece, sady Na Krajcárku či rozlehlý park Parukářka – tolik relaxace uprostřed zeleně nabízí jen málokterá pražská lokalita.

Kde najdete aktuální informace a ceník?

Prodej bytů v Praze na Žižkově můžete sledovat na byty.navackove.cz. Výstavba má být dokončena v roce 2020 a předání proběhne v následujícím roce. Developer Metrostav Development zároveň nabízí pomocnou ruku s výhodným financováním bydlení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *