Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Plot by měl být vizitkou každého bydlení

O pěkné fasádě a nové střeše se říká, že představují jakousi vizitku domu. To samé by se však dalo říct i o plotu. Vždyť novostavba nebo pečlivě zrekonstruovaný dům si přece zaslouží něco lepšího než jen obyčejné a lacině vypadající pletivo. Vhodně zvolený plot dokáže celkový dojem umocnit a právě poroto bychom měli jeho výběru věnovat dostatek pozornosti. V poslední době stoupá obliba kovaných a kovových plotů, které mají oproti klasickému oplocení hned několik výhod. Kromě toho, že vypadají exkluzivně, je není třeba udržovat a navíc jsou velmi pevné. Chcete-li pro své bydlení to nejlepší, obraťte se na známé kovářství Kacovský, které se výrobou klasických, ale i uměleckých kovářských předmětů zabývá téměř dvě desetiletí.

Krásný plot, který vydrží navěky

Umělecké kovářství Kacovský je jedním z dodavatelů uměleckých kovaných předmětů pro známé hrady a zámky (například Okoř nebo Červený újezd), což je samo o sobě zárukou nejvyšší kvality. Vyrábí ovšem i elegantní a jednoduché kované ploty, které zdobí okolí moderních novovstaveb. I v základní povrchové úpravě jsou naprosto bezúdržbové a jejich vzhled se nezmění ani za několik desítek let. Vyberete-li si zdobenější variantu, neměli byste se bránit finálnímu nátěru kovářskou barvou. Díky ní plot vynikne a stane se skutečnou exteriérovou dominantou.

Nový plot se samozřejmě neobejde ani bez kované brány, kterou si můžete nechat vyrobit ve stejném stylu. Vaše bydlení tak bude působit uceleným dojmem.

Ani tisíce slov však nevystihnou skutečnou krásku kovaných výrobků a proto si je nezapomeňte prohlédnout na webové prezentaci kovarstvikacovsky.cz. Ceník však na webu nehledejte. Umělecké kovářství nabízí tak široký sortiment výrobků, že nebylo možné vypracovat jednotnou cenu. Nic vám však nebrání požádat o nezávaznou cenovou kalkulaci, která je zcela zdarma. Kovářství Kacovský můžete navštívit i osobně v obci Stehlečeves.