Kované ploty vydrží krásné po celá desetiletí

Kované ploty vydrží krásné po celá desetiletí

Plot je nedílnou součástí každého pozemku a právě na něm závisí celkový estetický dojem bydlení. Toužíte-li po krásném, ale také odolném a bezúdržbovém plotu, mohla by vás zaujmout nabídka kovaných plotu KlaTan, které se vyrábí již od roku 1994.

Standardní i bohatě zdobené provedení – stačí si vybrat

Kované ploty KlaTan jsou vhodné pro všechny, vyžadují reprezentativní vzhled a zároveň nemají čas řešit pravidelnou údržbu. Výrobky se pyšní odolnou povrchovou úpravou, která garantuje trvale krásný vzhled po celá desetiletí. Vzhledem k množství variant si jistě vyberete takovou, která bude perfektně korespondovat s charakterem objektu – k mání jsou kované ploty ve standardních, ale také zdobených provedeních a ve všech případech se můžete spolehnout na vysokou kvalitu a dotažení každého detailu.

Realizace na klíč a to včetně stavebních prací

Výrobce, který na trhu úspěšně působí již dvacátým rokem, nabízí kompletní realizaci plotů na klíč a to včetně stavebních prací jako zajištění stavební připravenosti, nebo vyhotovení podezdívky. V nabídce nechybí ani kované brány (i s případnou instalací pohonu) a zábradlí ve stejném provedení.

Chcete si kované ploty a brány prohlédnout na vlastní oči?

Další informace a přehled nabízených variant najdete na webové prezentaci www.kovane-ploty.net. Budete-li se chtít o kvalitách kovaných výrobků přesvědčit v praxi, požádejte výrobce o prohlídku referenční zakázky ve vašem okolí. Tak na co ještě čekáte? Pořiďte si plot, který vám budou všichni sousedé závidět! Brana KlaTan 2

Publikováno: 19. 01. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: kované brány | kované ploty