Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Sport

Fit Park není obyčejné fitko. Je největší v ČR!

Pandemie koronaviru udělala milovníkům zdravého životního stylu pořádnou čáru přes rozpočet. Místa, na která byli zvyklí chodit, byla prakticky ze dne na den uzavřena a výjimkou nebyla ani fitness centra. Momentálně to vypadá, že se vše pozvolna vrací do normálu a od 17.5. 2021 se opět otevřou vnitřní sportoviště. Návštěvníci však musí počítat s určitými omezeními. Proč by vaše kroky měly směřovat do Fit Parku?

Jak bude vypadat provoz sportovišť od 17.5.?

Provozovatelé fitness center a posiloven musí omezit počet návštěvníků tak, aby 15 m² plochy připadalo nejvýše na jednu osobu. Ve skupině mohou cvičit nejvýše dvě osoby a celkem se na vnitřní ploše sportoviště nesmí pohybovat více než deset lidí. Zároveň platí staré známé pravidlo rozestupu min. 2 m.

Vstup do sportovišť ve vnitřních prostorech staveb je navíc podmíněn negativním testem na Covid-19 (může se jednat o libovolný test) ne starším 72 hodin nebo potvrzením o očkování. Vstupenkou může být taktéž potvrzení o ochranné lhůtě do 90 dní po prodělaném onemocnění.

Proč nastartovat svou fyzičku ve Fit Parku?

Populární fitness centrum Ostrava Fit Park se honosí titulem „největší v ČR“ a chlubí cvičební plochou o rozloze 2 200 m². Návštěvníci si mohou vybrat z více než 220 moderních posilovacích a kardio strojů světových značek. K dispozici jsou běhací pásy, veslovací a schodové trenažéry, běžecká dráha a široké spektrum dalších platforem pro efektivní trénink.

Ve fitness Ostrava můžete cvičit sami, s osobním trenérem nebo ve skupině. Ve výčtu dostupných skupinových lekcí nechybí ani H.E.A.T. program. Pod pojmem heat Ostrava se skrývá unikátní pohybová aktivita vhodná pro všechny věkové skupiny. Spočívá v obyčejném a nejpřirozenějším pohybu – v chůzi.

Další informace o fitness Ostrava Vítkovice a možnost online rezervace najdete na webu fitpark.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *