Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Fit Park není obyčejné fitko. Je největší v ČR!

Pandemie koronaviru udělala milovníkům zdravého životního stylu pořádnou čáru přes rozpočet. Místa, na která byli zvyklí chodit, byla prakticky ze dne na den uzavřena a výjimkou nebyla ani fitness centra. Momentálně to vypadá, že se vše pozvolna vrací do normálu a od 17.5. 2021 se opět otevřou vnitřní sportoviště. Návštěvníci však musí počítat s určitými omezeními. Proč by vaše kroky měly směřovat do Fit Parku?

Jak bude vypadat provoz sportovišť od 17.5.?

Provozovatelé fitness center a posiloven musí omezit počet návštěvníků tak, aby 15 m² plochy připadalo nejvýše na jednu osobu. Ve skupině mohou cvičit nejvýše dvě osoby a celkem se na vnitřní ploše sportoviště nesmí pohybovat více než deset lidí. Zároveň platí staré známé pravidlo rozestupu min. 2 m.

Vstup do sportovišť ve vnitřních prostorech staveb je navíc podmíněn negativním testem na Covid-19 (může se jednat o libovolný test) ne starším 72 hodin nebo potvrzením o očkování. Vstupenkou může být taktéž potvrzení o ochranné lhůtě do 90 dní po prodělaném onemocnění.

Proč nastartovat svou fyzičku ve Fit Parku?

Populární fitness centrum Ostrava Fit Park se honosí titulem „největší v ČR“ a chlubí cvičební plochou o rozloze 2 200 m². Návštěvníci si mohou vybrat z více než 220 moderních posilovacích a kardio strojů světových značek. K dispozici jsou běhací pásy, veslovací a schodové trenažéry, běžecká dráha a široké spektrum dalších platforem pro efektivní trénink.

Ve fitness Ostrava můžete cvičit sami, s osobním trenérem nebo ve skupině. Ve výčtu dostupných skupinových lekcí nechybí ani H.E.A.T. program. Pod pojmem heat Ostrava se skrývá unikátní pohybová aktivita vhodná pro všechny věkové skupiny. Spočívá v obyčejném a nejpřirozenějším pohybu – v chůzi.

Další informace o fitness Ostrava Vítkovice a možnost online rezervace najdete na webu fitpark.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.