Které značky psích granulí jsou TOP?

Které značky psích granulí jsou TOP?

Jak docílit toho, aby se váš pejsek těšil pevnému zdraví a vypadal již na první pohled spokojeně? Je to snadné – stačí, když ho budete krmit kvalitní a vyváženou stravou. Jenomže kdo se má vyznat v obrovské nabídce krmiv? V prvé řadě zapomeňte na granule ze supermarketů. V řadě druhé pak na reklamní slogany, které se vám vryly pod kůži při sledování televize. Chcete-li dát svému mazlíčkovi to opravdu nejlepší, dejte na následující tipy.

Krmivo Magnusson

Švédská rodinná firma Magnusson Petfood vyrábí špičkové krmivo jedinečným způsobem zpracování. Oproti drtivé většině ostatních výrobců nepoužívá extrudaci, ale časově i technologicky náročnější metodu, která umožňuje zachování všech důležitých složek. Hlavní předností krmiva Magnusson jsou samotné suroviny. Nejvyšší možnou jakost garantuje mezinárodní certifikát KRAV, který si výrobce vysloužil jako vůbec první. S až 50% podílem čerstvého masa a vyváženým poměrem vitamínů, minerálů a stopových prvků jde o skvělou volbu pro každého, komu není zdraví pejska lhostejné.

Krmivo Primordial

Pod italskou značkou krmiva Primordial se skrývá řada výrobků, které neobsahují obilí. Granule jsou bohaté na kvalitní proteiny a patří k nejstravitelnějším na trhu. Kombinace kvalitního masa a dalších čerstvých ingrediencí dávají za vznik vynikajícímu holistickému krmivu pro nejnáročnější.

Krmivo Essential Foods

Trojici superprémiových krmiv uzavírají granule značky Essential Foods. Výživné složky tvoří ze 70 % maso, ryby a vejce. Zbylá část připadá na ovoce, lesní plody, byliny a semena. Čerstvosti a šťavnatosti je dosaženo použitím masa vařeného na nízkou teplotu. Díky batátům, bramborám a hrášku je v krmivu dostatečné množství sacharidů. Máte vybráno? Ať už se nakonec přikloníte ke granulím jakékoliv značky, za dobrou cenu je seženete ve specializovaném e-shopu mujmazlik.cz.

Publikováno: 08. 07. 2017

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: nejlepší psí granule | nejlepší psí krmivo