Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Bude Brno novým hlavním městem?

Štatl se sídlem vlády pravděpodobně nikdy nestane, ale vždy bude platit za druhé největší město a metropoli Jižní Moravy. Chcete-li si užít volno a nasát nezaměnitelnou atmosféru klidu a pohody, kterou v uspěchané Praze nenajdete, vydejte se právě zde. Oblast Jižní Moravy se může pochlubit celou řadou zajímavých a velmi atraktivních míst, které byste neměli nechat bez povšimnutí. Krásná příroda, významné kulturně historické památky, ale také bohatý kulturní život vás rozhodně nenechají chladnými. Chcete-li si svůj pobyt užít naplno, měli byste se poohlédnout po kvalitním ubytování s možností mnoha volnočasových aktivit. Jednou z nejlepších alternativ je tříhvězdičkový City Apart Hotel.

Luxusní ubytování za přijatelnou cenu

City Apart Hotel vás v mnoha směrech příjemně překvapí. Dostane se vám zde nejen milého přivítání, ale především nadstandardní ubytování Brno. Za cenu od 1.100,– za pokoj na noc, budete moct pobývat v prostorných a moderně zařízených pokojích, využívat bezplatné a hlídané garážové stání, ale také širokopásmový internet, který je dostupný v celém hotelu. Rozlehlé dvoupokojové apartmány využijete při dlouhodobějších pobytech a v dobře vybavených konferenčních místnostech můžete uspořádat semináře, jednání či různé oslavy. Bude vám zajištěn kompletní technický servis až po cattering. Ubytování v Brně vás však může stát ještě méně – stačí pravidelně sledovat akce, které jsou na webových stránkách city-aparthotel.com. Stálí hosté se mohou nezávazně a bezplatně registrovat a začít využívat Prémiové partnerství. Díky tomu lze dosáhnout až na 15% slevy či navýšení nabídky.

City Apart Hotel je ubytování Brno, které uspokojí i ty nejnáročnější. Najdete v něm klid a dovolenou si tak užijete naplno.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *