Bude Brno novým hlavním městem?

Bude Brno novým hlavním městem?

Štatl se sídlem vlády pravděpodobně nikdy nestane, ale vždy bude platit za druhé největší město a metropoli Jižní Moravy. Chcete-li si užít volno a nasát nezaměnitelnou atmosféru klidu a pohody, kterou v uspěchané Praze nenajdete, vydejte se právě zde. Oblast Jižní Moravy se může pochlubit celou řadou zajímavých a velmi atraktivních míst, které byste neměli nechat bez povšimnutí. Krásná příroda, významné kulturně historické památky, ale také bohatý kulturní život vás rozhodně nenechají chladnými. Chcete-li si svůj pobyt užít naplno, měli byste se poohlédnout po kvalitním ubytování s možností mnoha volnočasových aktivit. Jednou z nejlepších alternativ je tříhvězdičkový City Apart Hotel.

Luxusní ubytování za přijatelnou cenu

City Apart Hotel vás v mnoha směrech příjemně překvapí. Dostane se vám zde nejen milého přivítání, ale především nadstandardní ubytování Brno. Za cenu od 1.100,-- za pokoj na noc, budete moct pobývat v prostorných a moderně zařízených pokojích, využívat bezplatné a hlídané garážové stání, ale také širokopásmový internet, který je dostupný v celém hotelu. Rozlehlé dvoupokojové apartmány využijete při dlouhodobějších pobytech a v dobře vybavených konferenčních místnostech můžete uspořádat semináře, jednání či různé oslavy. Bude vám zajištěn kompletní technický servis až po cattering. Ubytování v Brně vás však může stát ještě méně – stačí pravidelně sledovat akce, které jsou na webových stránkách city-aparthotel.com. Stálí hosté se mohou nezávazně a bezplatně registrovat a začít využívat Prémiové partnerství. Díky tomu lze dosáhnout až na 15% slevy či navýšení nabídky.

City Apart Hotel je ubytování Brno, které uspokojí i ty nejnáročnější. Najdete v něm klid a dovolenou si tak užijete naplno.

Publikováno: 26. 07. 2012

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: brno | city hotel apart | štatl | ubytování brno | ubytování v brně