Lifting krku a odstranění podbradku: Ambulantní a bezbolestný zákrok, díky kterému budete vypadat ještě lépe!

Lifting krku a odstranění podbradku: Ambulantní a bezbolestný zákrok, díky kterému budete vypadat ještě lépe!

Trápí vás nadbytek tuku v oblasti brady (tzn. podbradek) nebo povislá kůže, kvůli které vypadáte starší, než ve skutečnosti jste? Moderní estetická medicína dokáže hotové divy a odsátí podbradku lze podstoupit ambulantně – bez jizev a s minimální dobou rekonvalescence. Efekt je okamžitý, dlouhodobý a výrazný. Díky liftingu se budete vypadat lépe a také se tak cítit. Zákrok můžete podstoupit v Arte Clinic – estetické klinice v Brně. Jak probíhá, vám prozradíme v následujících řádcích.

Jak probíhá lifting obličeje?

SMAS lifting se provádí pomocí kožních vpichů v záhybu za a pod ušním boltcem. Jedná se o bezbolestný zákrok s lokální anestezií a bez viditelných jizev. Lékař provádí punkci kůže – zavádí jehlu a pomocí chirurgického šití zvedne a zafixuje uvolnění svalstvo z dolní části obličeje, krku a podbradku tak, aby byl lifting okamžitý a dlouhodobý. Podstatný rozdíl mezi SMAS a niťovými liftingy spočívá v tom, že lékař pracuje i se svalovou tkání v hlubších strukturách a připevňuje pohyblivou část k nepohyblivé. Díky tomu je tato metoda efektivnější a dlouhodobější.

Co s dvojitou bradou?

Někteří lidé mají více podkožního tuku v dolní části obličeje (tzv. syslíky či dvojitá brada) předurčeny geneticky. V takovém případě musí liftingu předcházet liposukce podbradku, která zajistí dlouhodobý výsledek. Zároveň slouží jako prevence před narušením v důsledku tíhy tuku. Odsátí tuku se provádí zároveň s liftingem a ideálním řešením je laserem asistovaná liposukce SlimLipo. Výsledkem této metody je vytvoření správného úhlu mezi krkem a čelistí a velmi dobře napomáhá k perfektními vypnutí kůže po liftingu. K dosažení celkového výrazného zkrášlení a omlazení obličeje je často v kombinaci s liftingem dolní části obličeje, podbradku a krku doporučován také líco-spánkový lifting. Tento zákrok podstupují i mladší pacienti, které trápí nevýrazné lícní kosti, permanentní smutný výraz nebo nesprávné proporce. Další informace najdete na www.arteclinic.cz.

Publikováno: 08. 03. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: jak se zbavit podbradku | liposukce podbradku | odsátí podbradku | odstranění podbradku